Καλησπέρα παιδιά

tilt

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Ταξίδι-Όνειρο
ταξίδι στον χρόνο
Πραγματικά δεν ξέρω τι χάνω από Κρήτη. ;)

Λεφτά δεν πρέπει να βγάζει ο mike από το χιούμορ του γιατί βλέπω μου ζητάει νούμερα τζόκερ.:rolleyes:

Εγώ πάντως πάντα πίστευα ότι φταίει το χιούμορ μου, γι' αυτό δεν βγάζω λεφτά .

Hola (La) chica! Que tal? (τρία μαθήματα έχω πάει. δεν θέλω υπερβολές ;) )

go2dbeach, όπως έγραψα προηγουμένως, δεν έχω οργανωθεί ακόμα, προσεχώς στις μεγάλες (ή μικρές) οθόνες των υπολογιστών σας θα δείτε τα "βήματα" που θα κάνω αναλυτικά. Προς το παρόν το πλάνο λέει αναχώρηση από το σπίτι μου με κατεύθυνση τον κόσμο. σκοπεύω να σχηματίσω μια ατέρμονη-αέναη διαδρομή στον παγκόσμιο χάρτη. Με αρχή, αλλά χωρίς τέλος.

Τι στο καλό viajeros είμαστε; (το έγραψα καλά;;) )

Εύχομαι μόνο να μη γίνει "Το μόνον της ζωής μου ταξείδιον" (άντε, εμμέσως σας αποκάλυψα τον αγαπημένο μου έλληνα συγγραφέα).
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Hola chico! Eres estudiante de espanol??
Μπραβο κι εγω ψιλοεμαθα ισπανικα - μονη στο σπιτι, ναι κατασταση σαν τη γνωστη ταινια χαχα! Ξεκινησε σαν θριλερ αλλα το τελοs ηταν αισιο!

Μου αρεσουν οι viajeros χωριs συγκεκριμενο πλανο και προορισμο.Κι εγω καπωs ετσι λειτουργω...προσγειωση στην Κουαλα Λουμπουρ και μετα το χαοs...
Τιποτα εξωτικα νησια θα παιξουν? Λατινικη Αμερικη ισωs?Τι τα μαθαινουμε τα ισπανικα!:lol:
 

*The_Mexican*

Banned
Μηνύματα
224
Likes
2
Γεια σου φίλε!
Ωραίος!άνετα κάναμε παρέα!:cool:
έτσι πρέπει να είναι όλοι οι άνθρωποι με χιούμορ και ανοιχτό μυαλό σαν εσένα amigo.
adios
 

tilt

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Ταξίδι-Όνειρο
ταξίδι στον χρόνο
χαοs...
Τιποτα εξωτικα νησια θα παιξουν? Λατινικη Αμερικη ισωs?Τι τα μαθαινουμε τα ισπανικα!:lol:
Το χάος το άφησα γιατί μ' αρέσει. Επειδή ξαναλέω δεν ξεκίνησα ακόμη την οργάνωση του "ταξιδιού" μου (προσπαθώ να κάνω μια λίστα με τα πράγματα που πρέπει να πάρω μαζί μου...δυσκολεύομαι λίγο...), σε παρακαλώ βοήθησέ με go2dbeach: η Λατινική Αμερική βρίσκεται μέσα στον κόσμο; Αν ναι θα πάω, αν όχι θα σε στεναχωρήσω...:bleh:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Χαοs απολυτο tilt:lol: , ειναι περιεργο αλλα αν και το χαοs δε μου αρεσει οσον αφορα τη ζωη μου , στα ταξιδια ειναι το μονο που μου αρεσει. Λεs και γινομαι αλλοs ανθρωποs τη στιγμη που βγαινω απο το αεροπλανο - μεσα στο αεροπλανο ειμαι παλι αλλοs ανθρωποs , η συμφορα του διπλανου μου :bleh:.

Οσο για τη Λατινικη Αμερικη , κι εγω θα σε στενοχωρησω φιλε ταξιδιωτη , αλλα οχι ,δεν ανηκει σε αυτο τον κοσμο. Ενα υπεροχο πολυχρωμο μωσαικο λαων που κατοικουν στον πλανητη Latin America:clap: .
 

tilt

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Ταξίδι-Όνειρο
ταξίδι στον χρόνο
damn... το ήξερα ότι κοιτούσα λάθος χάρτη:mad:
 

tilt

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ο γύρος του κόσμου
Ταξίδι-Όνειρο
ταξίδι στον χρόνο
γειά σου lifesparker
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλώς ήρθες tilt

Εγώ πάντως πάντα πίστευα ότι φταίει το χιούμορ μου, γι\' αυτό δεν βγάζω λεφτά .
Όταν όμως καταφέρεις να βγάλεις λεφτά απ το χιούμορ, κοίτα μήπως βγαινουν και μαύρα ( με μπλάκ χιούμορ)
 

lefteris

Member
Μηνύματα
474
Likes
175
Επόμενο Ταξίδι
Σαιντ Λούις - Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος των ΗΠΑ
:welcome: τιλτ στην παρεα μας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.561
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom