Καλησπέρα σε όλους

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάι
Είναι υπέροχο που υπάρχει ένα τέτοιο site και τόσοι άνθρωποι που μπορούν να σου δώσουν πληροφορίες για όλα τα μέρη του κόσμου.
Μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Soula , εχεις επισκεφτει κι εσυ την Ταυλανδη απ'οτι ειδα :)..οι εντυπωσεις σου? Για που εχεις βαλει πλωρη τωρα?
 

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάι
καλησπερα

πηγα στην Ταυλανδη πριν 10 χρονια.
Ηταντο πρωτο μου ταξιδι.Περασαμε υπεροχα.Με βαση το πουκετ γυρισαμε αρκετα μερη.
Αυτο που θα θυμαμαι παντα ειναι μια βουτια στα νερα του ωκεανου κοντα στο νησι του
τζειμς μποντ.Χιλιαδες ψαρια,διαφορων χρωματων να περνουν απο μπροστα μας.να τρυπωνουν μεσα σε τεραστιους βραχους στο βυθο.
Ηταν πραγματικα καταπληκτικο.
Τωρα μετα απο δεκα χρονια ετοιμαζομαι για το δευτερο στην γερμανια.
Εντελως διαφορετικα το ξερω,αλλα ειμαι το ιδιο ενθουσιασμενη.

Καλως ηρθες Soula , εχεις επισκεφτει κι εσυ την Ταυλανδη απ'οτι ειδα :)..οι εντυπωσεις σου? Για που εχεις βαλει πλωρη τωρα?
 

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάι
καλησπερα

εχεις παει μεξικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θα μου πεις τις εντυπωσεις σου?ο αντρας μου θελει πολυ να παμε.
επεισης εχουμε ενα κοινο.σ`αρεσουν και σενα τα αεροπλανα:shock:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πες μου λοιπον για τα ταξιδια σου .τι προτεινεις?

quote=go2dbeach;27847]Καλως ηρθες Soula , εχεις επισκεφτει κι εσυ την Ταυλανδη απ'οτι ειδα :)..οι εντυπωσεις σου? Για που εχεις βαλει πλωρη τωρα?[/quote]
 
Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ταξίδι-Όνειρο
το...ψάχνω ακόμη !
πηγα στην Ταυλανδη πριν 10 χρονια.
Ηταντο πρωτο μου ταξιδι.Περασαμε υπεροχα.Με βαση το πουκετ γυρισαμε αρκετα μερη.
Αυτο που θα θυμαμαι παντα ειναι μια βουτια στα νερα του ωκεανου κοντα στο νησι του
τζειμς μποντ.Χιλιαδες ψαρια,διαφορων χρωματων να περνουν απο μπροστα μας.να τρυπωνουν μεσα σε τεραστιους βραχους στο βυθο.
Ηταν πραγματικα καταπληκτικο.
Τωρα μετα απο δεκα χρονια ετοιμαζομαι για το δευτερο στην γερμανια.
Εντελως διαφορετικα το ξερω,αλλα ειμαι το ιδιο ενθουσιασμενη.

Kαλησπέρα Soula απο την άδεια Θεσσαλονίκη μας.Σαφώς τελείως διαφορετική η Γερμανία απο την Ταυλάνδη.Θα σου αρέσει :)
 
Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ταξίδι-Όνειρο
το...ψάχνω ακόμη !
εχεις παει μεξικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θα μου πεις τις εντυπωσεις σου?ο αντρας μου θελει πολυ να παμε.
επεισης εχουμε ενα κοινο.σ`αρεσουν και σενα τα αεροπλανα:shock:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πες μου λοιπον για τα ταξιδια σου .τι προτεινεις?

quote=go2dbeach;27847]Καλως ηρθες Soula , εχεις επισκεφτει κι εσυ την Ταυλανδη απ'οτι ειδα :)..οι εντυπωσεις σου? Για που εχεις βαλει πλωρη τωρα?
[/quote]


Αλήθεια..σε ποιά πόλη της Γερμανία;
 

Soula

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάι
Καλημέρα Γιώργο.

καταρχην η Θεσσαλονικη μας ειναι υπεροχη αδεια.
ουτε φασαρια ουτε αυτοκινητα.πανεμορφη.
σε 10 μερες λοιπον φευγω για φραιμπουργκ. στο γιουροπα παρκ.δυστυχως μονο για 5 ημερες.ειμαι ομως πολυ ενθουσιασμενη.
θα κανουμε εκπληξη στα παιδια μας.
ειναι ενα παρκο σαν την γιουροντισνει,αλλα συμφωνα με τις πληροφοριες που μου εχουν δωσει,πιο πολυ εμεις θα τρελαθουμε παρα τα παιδια
ελπιζω να περασουμε τελεια.:clap:

Kαλησπέρα Soula απο την άδεια Θεσσαλονίκη μας.Σαφώς τελείως διαφορετική η Γερμανία απο την Ταυλάνδη.Θα σου αρέσει :)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Κι εμενα το πρωτο μου ταξιδι ηταν στην Ταυλανδη και μου αρεσε πολυ!
Με το καλο σου ευχομαι το επομενο στη Γερμανια , καλη διασκεδαση σε μεγαλους και μικρους.

Το Μεξικο το επισκεφτηκα το 2006 και μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις. Μαζι με τον Αγιο Δομηνικο ηταν τα καλυτερα ταξιδια μου.
Περιοριστηκα στη χερσονησο Γιουκαταν - ειναι πολυ μεγαλη χωρα δε γινεται να τη δεις ολη σε ενα ταξιδι - κυριο ενδιαφερον μου ηταν οι παραλιες , οι ζουγκλες και καποιες αρχαιες πολεις των Μαγια. Ειχα τον δεκαχρονο γιο μου μαζι και ξετρελλαθηκε :D.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Soula υπαρχει ενα αρθρο μου εδω απο Μεξικο (με πολλες λεπτομερειες μπορω να πω :haha:) http://www.travelstories.gr/showthread.php?t=181
ενα ακομα αρθρο απο τη Renata που ακολουθησε διαφορετικη διαδρομη απο εμενα επισης το 2006 http://www.travelstories.gr/showthread.php?t=1557
εχουμε ακομα και καποια βιντεο αν ενδιαφερεσαι http://www.travelstories.gr/showthread.php?t=588

Οσον αφορα το Μεξικο ειμαστε καλα οργανωμενοι :D και οτι χρειαστεις στη διαθεση σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.170
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom