Καλως σας βρηκα Παιδια!!!!!!!!! :)

Da Nai

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας, ειμαι η Δαναη, 37 χρονων, διπλωματουχος επισημος ξεναγος στην Ελλαδα...τα τελευταια 14 χρονια.
Μ'αρεσουν τα ταξιδια κ ειχα την τυχη να τα κανω κ επαγγελμα μου, αν και εχει διαφορετικη αισθηση να εισαι ταξιδιωτης κ διαφορετικη να βοηθας ή να καθοδηγεις ταξιδιωτες....
Λογω επαγγελματος εχω βρεθει σε πολλα μερη της Ελλαδας.
Καθως ειμαι μιση Βελγιδα ( απο μητερα ) εχω επισκεφτει αρκετες φορες το Βελγιο κ τις γειτονικες χωρες.
Μιλαω τις κυριωτερες ευρωπαικες γλωσσες πραγμα που διευκολινει τις αποδρασεις μου εκτος Ελλαδας....
Τα τελευταια 3 χρονια περναω 5 μηνες το χρονο ( μαιο-οκτωβριο ) στην Κω, οπου δουλευω ως ξεναγος.
Το τελευταιο 6μηνο εχω αρχισει να ενδιαφερομαι για Ταιλανδη, οπου θα ηθελα να περασω 3-4 μηνες το χειμωνα.
Ελπιζω με τη γνωριμια μας να βοηθηθω σχετικα με πληροφοριες για Ταιλανδη κ τις γειτονικες της χωρες...Λαος- Βιετναμ-Μαλαισια...!!!! Καλη διασκεδαση ας εχουμε λοιπον!!!! :clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
:welcome: στο φορουμ πολυταλαντη Δαναη, καλη παραμονη
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καλωσόρισες. Η εμπειρία σου από τις χώρες της δυτικής Ευρώπης εφόσον είσαι τακτική επισκέπτρια είναι σημαντική και ελπίζω να τη μοιραστείς μαζί μας
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.873
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom