Καλώς σας βρήκα

mary78

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γειά σε όλους, μόλις πριν λίγο "ανακάλυψα" αυτή τη σελίδα και διάβασα το θέμα Με ποιον ταξιδεύεις και ομολογώ ότι βρήκα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα εκεί. Λοιπόν, για να συστηθώ με λένε Μαρία, 30 χρόνων από Πειραιά και δουλεύω ως ιδιωτική υπάλληλος σε μια εταιρεία πληροφορικής. Μου αρέσουν πάρα πολύ τα ταξίδια, πάντα μου άρεσαν για ένα λόγο που δεν μπορώ να εξηγήσω, αλλά δυστυχώς έχω ταξιδέψει μόνο στην Ισπανία το 2005 κυρίως λόγω έλλειψης ενδιαφέροντος από τα άτομα γύρω μου που θεωρούν ταξίδι την διαδρομή μέχρι την καφετέρια :haha: Τώρα τελευταία άρχισα να σκέφτομαι ένα ταξιδάκι μόνη μου κάπου κοντά...και απ' ό,τι διάβασα υπάρχουν αρκετά άτομα εδώ που το έχουν επιχειρήσει. Ελπίζω να πάρω λίγο από το κουράγιο σας. Αυτά λοιπόν προς το παρόν!
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Γεια σου Μαρια :welcome2:
Η παρεα στα ταξιδια παιζει αρκετα μεγαλο ρολο,αλλα και χωρις αυτην το ταξιδακι γινεται.
Αστους να ξημερωβραδιαζοντε στις καφετεριες,μην τους διακοπτεις τον υπνο και το φραπε.:haha:
Καλα ταξιδια.
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Μαρία καλώς μας βρήκες. Συμφωνώ με τον κύριο "ξένο" (τόσο καιρό στο forum ακόμα ξένος αισθάνεσαι :haha:) από πάνω.

Η παρέα είναι το πιο βασικό συστατικό ενός ταξιδιού.
Καλύτερα να πας μόνη σου παρά με άτομα του στυλ που αναφέρεις.

Καλά ταξίδια λοιπόν.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
mary 12375645378,
καλώς όρισες στο υπέροχο site που εδώ τα λέμε όλα!
κοίτα η παρέα ειναι σχετικό.κάνε το πρώτο σου σάλτο μόνη,και μετα θα δείς οτι ειναι πολύ εύκολο!! θα κολήσεις ..
 

mary78

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα! Ναι μάλλον αυτό θα κάνω τελικά γιατί αν κάτσω να περιμένω νομίζω θα ασπρίσουν τα μαλλιά μου και ακόμη θα θυμάμαι αυτό το ένα και μοναδικό ταξίδι που έκανα :roll: Η πρώτη φορά θα είναι η δύσκολη, μετά θα πάρω φόρα και δεν θα σταματάω...
 

annapapa

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σρι Λάνκα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Γειά σου ,
και εγώ μόνη μου ταξιδεύω, περνάω καλά γνωρίζω και άλλους ανθρώπους στα ταξίδια μου,το μόνο που δεν διατηρώ τις γνωριμίες. Όταν ταξιδεύεις στο εξωτερικό βρίσκεις ευκολότερα παρέα στο ταξίδι. Σου εύχομαι "Καλά Ταξίδια" και εμένα το όνειρο μου είναι το ΠΕΡΟΥ, τα δύο τα έχω καλύψει Ινδία και Κίνα.:cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom