Κατάλυμα σε πηλιο;

Mantarina

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πηλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαροκο
Γεια σε όλους!


Ιδεες για κάποιο κατάλυμα στο πηλιο; Μουρεσι τσαγκαραδα προς τα εκεί! Θα πάμε ζευγάρι για λίγες μέρες και θα θέλαμε να εχει αισθητική χωρίς να ειναι πανάκριβο. !πετρα ξύλο πρωινό με σπιτικά προϊόντα κλπ !ιδεες,;
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Στην περιοχή ειναι το Μυρεσιον, ειναι καλο και οικονομικό.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.506
Likes
7.699
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
τα χριστουγεννα ειχα παει στο Πήλιο στο αρχοντικο Τερπου στο Αγιο Βλαση. Η οικοδεσποινα παντα το πρωι απο τις 6 με τα καλυτερα παραδοσιακα εδεσματα ,,πολυ φιλικοι και ζεστοι ανθρωποι.....
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Αρχοντικό Ναουμίδη,η καλύτερη διαμονή μου σε ξενοδοχείο στην Ελλάδα!Μόνο που βρίσκεται στην Πορταριά και δεν ξέρω αν σε βολεύει.Υπέροχα διακοσμημένα δωμάτια,πρωινό με ατομική παραγγελία και φρέσκα προιόντα,σπιτικές πίτες,γλυκά κλπ και πισίνα με θέα όλο τον Παγασητικό!
http://www.naoumidishotel.gr/cgi-bi...rgenkat=Naoumidis Mansion&arcode=101214163339
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
http://www.aromapiliou.gr/Aroma_Piliou/xenonas.html

Είχα πάει σε αυτό πριν 2 χρόνια αρχές Σεπτέμβρη. Μας είχε αρέσει πάρα πολύ, ήρεμο, άνετο, μέσα στο πράσινο. Είχε και ψησταριά δίπλα στο δωμάτιο και αργά το απόγευμα το κάναμε το ψησιματάκι μας. Το προτείνω
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.219
Likes
5.727
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Αν σας ενδιαφέρει ο Άγιος Δημήτριος έχω πάει στο Theta Hotel και το προτείνω ανεπιφύλακτα. Ολοκαίνουργιο, άνοιξε μόλις πέρυσι, στα 10 λεπτά από τον Άγιο Ιωάννη, με τρομερή θέα στη θάλασσα και στο βουνό.
 

Mantarina

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πηλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαροκο
Σας ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις σας!!μετα απο έρευνα μάλλον καταλήγω για mountains secret στο μουρεσι παρόλο που εχω στα υπόψιν τα ξύλινα πατώματα που τρίζουν κ τη κακή ηχομόνωση του ξενώνα...με δελεάζει η πέτρα κ η απλότητα του αρχοντικού ! Καθώς ειμαι νέα εδω μέσα καποια στιγμή που θα βρω χρόνο θα γράψω λίγα λόγια κ για τις δικές μου ταξιδιωτικές εμπειρίες;)ευχαριστώ κ πάλι για το ενδιαφέρον το μοίρασμα κ το χρόνο!
 

veronikos

Member
Μηνύματα
42
Likes
55
Σου προτείνω το ξενοδοχείο Παλιός σταθμός στις Μηλιές Πηλίου.

Ρομαντικό , όμορφο, όπως το περιγράφεις.

Προσφέρει και τη δυνατότητα να φάς καθώς λειτουργεί και σαν σπιτική ταβέρνα.

By the way είχα κάνει τότε πρόταση γάμου στη γυναίκα μου ένω τρώγαμε ......

Ρε δε μου έβγαινε με τίποτα ....:)

http://www.paliosstathmos.com/index-gr.html
 
Last edited by a moderator:

Mantarina

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πηλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Μαροκο
Πολυ ωραίο φαίνεται ο παλιός σταθμός!ετσι ε;!φοβερο πως κάθε μέρος κρύβει τόσες ιστορίες για το καθένα μας...!σευχαριστω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.784
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom