Καϊάφας!!!μια μικρή βοήθειααα!!!

Εύα

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
:hug:Καλησπέρα στην πιο όμορφη παρέα!!!

Καλοί μου φίλοι του travelstories θα χρειαστώ την βοήθειά σας!!!
:grouphug:

Θέλουμε με τον φίλο μου να πάμε ένα ΣΚ στην περιοχή του Καιάφα. Έκανα το απαραίτητο ψάξιμο στο Internet για την διαμονή μας όμως τζίφος γιατί όσο ενοικιαζόμενα δωμάτια και ξενοδοχεία βρήκα ...δεν είχαν ούτε φωτογραφίες ...ούτε τιμές..:(

Μήπως έχει πάει κάποιος απο εσάς και έχει να προτείνει κάποιο δωμάτιο, σε λογικές τιμές πάντα γιατί και το αμόρε είναι φαντάρος!!!

Σας ευχαριστώ πολύυυυ!!!
πολλά φιλιάαα!
Εύα
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Γεια σου Εύα! Στην Ζαχάρω (5 λεπτά με το αυτοκίνητο από τον Καϊάφα) υπάρχουν τα περιποιημένα διαμερίσματα vakis appartments. Έμεινα σε αυτά ένα εξάμηνο (χειμώνα και άνοιξη) που τα νοίκιαζαν με τον μήνα. Τώρα το καλοκαίρι τα νοικιάζουν με την μέρα οπότε και αναζήτησα αλλού την τύχη μου!:p Το link είναι apartments in zacharo, Peloponnese, Greece, vakis apartments. Καλά να περάσετε!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.776
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
..ειχα μεινει στο Kaifa lake λιγο πιο εξω απο τη λιμνη με 45 ευρω το βραδυ αλλα αυτη την εποχη όλα τα ενοικιαζόμενα στη παραλία ειναι ανοιχτα και περιμενουν κόσμο..πχ του Αρτουμα Σπυρου κτλ.. Παντως μην ξεχασετε να δοκιμασετε και το σουβλακι με αραβικη πιτα απο το σουβλατζιδικο ''Παμε σουβλακ騨 ειναι καταπληκτικο και με τηγανητες πατατες οχι βιομηχανοποιημενες σε σακκουλα, αλλα κομμενες με το χερι!!!!
 

Εύα

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Τέλεια!
Σας ευχαριστώ πολύ!!!
Αρχίζω το ψάξιμο!!!
thanks και για το tip με το σουβλάκι!διότι..διακοπές χωρίς σουβλάκι δεν λέει!!! χιχιχι
πολλά φιλιάααα!!!!
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
'Εχε υπόψη ότι λόγω των πυρκαγιών, η περιοχή του Καΐάφα είναι ψιλο-κρανίου τόπος... δλδ. δε θα δεις τη βλάστηση μέχρι την παραλία που ήταν παλιότερα...
 

Εύα

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
'Εχε υπόψη ότι λόγω των πυρκαγιών, η περιοχή του Καΐάφα είναι ψιλο-κρανίου τόπος... δλδ. δε θα δεις τη βλάστηση μέχρι την παραλία που ήταν παλιότερα...
Ναι αυτό το γνωρίζω και είναι αναμενόμενο δυστηχώς. Πάντως έχω ακούσει ότι έχει απίστευτες παραλίες απο κει. Είναι ο μοναδικός νομός στην Πελοπόννησο που δεν έχω πάει, για να δούμε!Θα σας πώ εντυπώσεις!

Ευχαριστώ και πάλι για την βοήθειά σας!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom