Κρήτη-Απλά μαγεία

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Σούδα Αντώνιε όπως είπε ο traveller123. συνοικισμός που έχει μια μεγάλη και πολύ καθαρή παραλία με λίγο πάντα κόσμο, μακριά από τη φασαρία του Πλακιά, και δυο οικ. ταβέρνες για ψάρι.
Πως μου ξέφυγε αυτό; Ηθελα να σιγουρευτώ....:roll:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Πως μου ξέφυγε αυτό; Ηθελα να σιγουρευτώ....:roll:
για μας τους ντόπιους που πάμε Πλακιά τα Καλοκαίρια είναι ότι καλύτερο αν θέλουμε να ξεφύγουμε απ τη βαβούρα των τουριστών. Αρκεί να μη φυσάει....διακριτικά μπορείς να σηκώσεις και μια σκηνούλα στην Ανατολική πλευρά της παραλίας για κάποιο βράδυ
 

vrea

Member
Μηνύματα
233
Likes
212
Πολύ ωραία η μεταφορά μας στην Κρήτη!!! Ανήκω στους φανατικούς θαμώνες της νήσου, χωρίς να έχω καμία σχέση με αυτή. Το road trip που έκανες, είναι ότι κάνουμε και εμείς εκεί τα τελευταία χρόνια που την επισκεπτόμαστε σταθερά. Κάθε χρόνο βλέπουμε και κάτι διαφορετικό. Ειδικά η νότια Κρήτη είναι φανταστική- το μόνο παράπονο που έχω είναι ότι δεν έχει έναν δρόμο της ανθρωπιάς για να συνδέεται με την βόρια μεριά.
Θέλουμε να μάθουμε περισσότερα όμως από τους φίλους μας τους Κρητικούς. Πείτε μας περισσότερες προτάσεις για νότια Κρήτη όσον αφορά διαμονή και παραλίες…
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
και γιατι δεν κάνεις εσυ αναζήτηση στο forum για αυτό που ζητας ?????

είναι βαρετο απο ενα σημειο και μετα να απαντούν οι ίδιοι άνθρωποι τα ιδια πράγματα 100 φορές !!!!!
 

vrea

Member
Μηνύματα
233
Likes
212
και γιατι δεν κάνεις εσυ αναζήτηση στο forum για αυτό που ζητας ?????

είναι βαρετο απο ενα σημειο και μετα να απαντούν οι ίδιοι άνθρωποι τα ιδια πράγματα 100 φορές !!!!!

Έχει ανοίξει ένα θέμα για Κρήτη και γίνεται μια συζήτηση σχετικά. Ενδεχομένως να έχουν ανοίξει και άλλα θέματα σχετικά που εγώ προσωπικά δεν τα έχω δει.

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!

Πάντως αν το θέμα το βρίσκεις βαρετό και χιλιοειπωμένο, μην συμμετέχεις.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Έχει ανοίξει ένα θέμα για Κρήτη και γίνεται μια συζήτηση σχετικά. Ενδεχομένως να έχουν ανοίξει και άλλα θέματα σχετικά που εγώ προσωπικά δεν τα έχω δει.

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!

Πάντως αν το θέμα το βρίσκεις βαρετό και χιλιοειπωμένο, μην συμμετέχεις.
δεν ειναι απάντηση αυτή.
το σωστό ειναι να προσέχομε λίγο τις επαναλήψεις με μια σωστή αναζήτηση,και να προσθέτομε οτι θέλομε στο μέρος που πρέπει έτσι ολοι μας θα διαβαζομε με ευκολία.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Έχει ανοίξει ένα θέμα για Κρήτη και γίνεται μια συζήτηση σχετικά. Ενδεχομένως να έχουν ανοίξει και άλλα θέματα σχετικά που εγώ προσωπικά δεν τα έχω δει.

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ!!!!!

Πάντως αν το θέμα το βρίσκεις βαρετό και χιλιοειπωμένο, μην συμμετέχεις.
πήγαινε στις πληροφορίες και θα βρεις απ΄όλα και για όλα για την νότιο Κρήτη.
αν δεν σε ικανοποιούν, ξαναρώτα. έχω περιγράψει... βουνά, βράχους,φαράγγια, σπηλιές ακόμη και μοναστήρια αν σ ενδιαφέρει.
το αυστηρότερο γυναικείο μοναστήρι στην Κρήτη είναι :τα Σαββατιανά
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Αντε πάλι κομπλιμέντα!!!
α ρε τυχεροί ..έχομε και Μπαλί..οχι παίζουμε..
Kαλα μη χαίρεσαι.......:D:D
το Μπαλι ειναι απο εδω.....εσεις εχετε αλλες ομορφιες.....οχι ολα δικα σας.....:D:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.467
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom