ΗΠΑ Κρουαζιέρα με Ruby Princess

dimitrios9

Member
Μηνύματα
23
Likes
0
απο πιο πρακτορειο εκλεισες

Μπορεις να μου πεις απο πιο πρακτορειο εκλεισες την κρουαζιερα και την διαμονη/αεροπορικα εισητειρια ΓΙΑ Ν.Υορκη?
Ποσες μερες ηταν η διαρκεια της κρουαζιερας?
Η τιμη ηταν πολυ καλη,μακαρι να βρουμε και εμεις ενα τετοιο πακετο!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Μπορεις να μου πεις απο πιο πρακτορειο εκλεισες την κρουαζιερα και την διαμονη/αεροπορικα εισητειρια ΓΙΑ Ν.Υορκη?
Ποσες μερες ηταν η διαρκεια της κρουαζιερας?
Η τιμη ηταν πολυ καλη,μακαρι να βρουμε και εμεις ενα τετοιο πακετο!
Χωρις να θέλω να σε στεναχωρήσω η τελευταία "δραστηριότητα" αυτού του μέλους ήταν το φθινόπωρο του 2011.... Οπότε μην περιμένεις απάντηση!

*Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις!!!!!
 

mpougatsas

Member
Μηνύματα
36
Likes
58
Συγνωμη φιλος αλλα δεν παρακολουθω καθολου τις ιστοριες παρ ολου που ειμαι τακτικα στο σαιτ.καταρχας θα ηθελα να σου πω πως πρωτα ψαχτηκα εγω αναλυτικα μεσω ιντερνετ και μετα πηγα σε πολλα ταξιδιωτικα γραφεια της θεσσαλονικης.πρωτα αφου μελετησα πολυ τον samion ψαχτηκα σε ολα τα σαιτ απο τις εταιριες,κατεληξα σε περιοχη(ανατολικη καραιβικη) σε εταιρια ,ημερομηνια ,κτλπ και μετα πηγα στο πρακτορειο.το πρακτορειο λεγετε overseas, απεναντι απο το λιμανι.εκει αυτοι επικοινωνησαν με την εταιρια και μου εστειλαν προσφορα για την καμπινα.θα ηθελα να σου πω οτι μου εδωσαν κωδικο για να δω την θεση και την καμπινα και οτι η τιμη της καμπινας ειναι σαν το χρηματηστηριο.οσο πλησιαζει αν εχει κενες θεσεις επεφτε.
τελως η κρουαζιερα ηταν για μια εβδομαδα.κυριακη πρωι επιβιβαζεσαι μετα τισ 12.00 κυριακη πρωι φτασαμε στις 07.00.φαγαμε πρωινο και κατεβηκαμε.
φιλε οτι χρειαστεις ρωτησε εδω ειμαστε.ΑΝ και ο samion ειναι ο ειδικος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.461
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom