Τουρκία Κωνσταντινούπολη-Φωτογραφίες-Videos

tzokas

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα,

Έφτιαξα αυτό το θέμα για να βρώ φωτογραφίες ή videos απο μια περιοχή της Κωνσταντινούπολης με το όνομα Begioglu (Pera). Και ιδιαίτερα απο την οδό Kurdela CK(σοκάκι) 33 που είναι το πατρικό μου σπίτι και έχω να το δω 47 χρόνια.

(ΥΓ. αν γνωρίζει κάποιος κάποιο link που να απεικονίζει αυτή την οδό και το σπίτι παρακαλώ να μου το στείλει εδώ)

Ευχαριστώ πολύ...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.889
Likes
14.508
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Καλή επιτυχία στην αναζήτησή σου. Αλλά αφού γνωρίζεις οδό και λεπτομέρειες δε σκέφτηκες ποτέ να πας ξανά εκεί να το βρεις;
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Εμενα το πατρικο μου ειναι στο Matara cokak (Pera)
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
Καλή επιτυχία στην αναζήτησή σου. Αλλά αφού γνωρίζεις οδό και λεπτομέρειες δε σκέφτηκες ποτέ να πας ξανά εκεί να το βρεις;
ελα μου ντε; το ιδιο σκεφτομουν...
στο google earth ειδες αν φαίνεται τίποτα;μηπως εχει καμια φωτο ή απεικονιση;
 

sakaflias

Member
Μηνύματα
129
Likes
36
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΕΝΥΑ
...οδό Kurdela CK(σοκάκι) 33 που είναι το πατρικό μου σπίτι και έχω να το δω 47 χρόνια.(ΥΓ. αν γνωρίζει κάποιος κάποιο link που να απεικονίζει αυτή την οδό και το σπίτι παρακαλώ να μου το στείλει εδώ)Ευχαριστώ πολύ...
Δεν ξερω ποιο ειναι το σπιτι σου αλλα απο το Google βρηκα την περιοχη και μαλλον τον αριθμο 33. Ομως το σπιτι δεν φαινεται απλα απο πανω ο δρομος.
 

Attachments

tzokas

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
sakaflia ευχαριστω.Ετσι το βλεπω κι εγω καιρο τωρα.Απλα υπολογιζα μηπως καποιος παει ταξιδακι προς εκεινα τα μερη και βγαλει καμια φωτο κανονικη [φατσα]απ το δρομο
η κανενα βιντεακι περαστικος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.452
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom