Μαρόκο Πληροφορίες για Μαρόκο

Physicsmaniac

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Θα μπορω να σου απαντησω μεσα Νοεμβριου που θα γυρισω, με το καλο.
Παντως χτες μιλησα με μια φιλη μου που πηγε Ιανουαριο και ναι ειχε κρυο αλλα ο δρομος ηταν ανοιχτος, δεν ειχε χιονια.
Εννοειται! Οποιαδήποτε παρατήρηση συμβουλή κτλ είναι ευπρόσδεκτη
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
ειχα παει και εγω χριστουγεννα και πρωτοχρονια Μαροκο περισυ.. βρηκα και χιονια αλλα και καλο καιρο ..
 

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Γενικά περισσότερο κρύο από Κρήτη πχ δεν έχει το Μαρόκο. Απλά δεν ειναι τέτοια εποχή αυτό που λέμε καλοκαίρι.
Καμία σχέση. To Μαρόκο ειδικά το κεντρικό και βόρειο έχει πολύ ηπειρωτικότερο και κρύο καιρό από την Κρήτη.
 
Μηνύματα
959
Likes
5.226
Καλησπέρα στη παρέα. Βρίσκω εισητηρια αρχές Ιούνη για Μάρακες στα 86€.Ειναι καλή η τιμή, να τα κλείσω; Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις
 

themischar

Member
Μηνύματα
483
Likes
4.518
Επόμενο Ταξίδι
Έλα (μου) ντε

North66

Member
Μηνύματα
4.298
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Καλησπέρα στη παρέα. Βρίσκω εισητηρια αρχές Ιούνη για Μάρακες στα 86€.Ειναι καλή η τιμή, να τα κλείσω; Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις
Οι φόροι πάντως είναι στα 57,31€ αν αυτό λέει κάτι.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου

stellasab

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας.

Σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι στο Μαρόκο και αναρωτιόμουν, εάν έχω 5 μέρες για να επισκεφτώ Μαρακές και Φεζ, που μου προτείνετε να μείνω 2 μέρες και που 3? Εχω ακούσει ότι η Φεζ είναι πολύ ωραία πόλη αλλά μήπως είναι πολλές οι 3 μέρες ? Να διαθέσω 2 εκεί και 3 στο Μαρακές?
Σας ευχαριστώ
 

Saefmar

Member
Μηνύματα
48
Likes
56
Καλησπέρα. Κάποιος που έχει επισκεφτεί πρόσφατα το Μαρόκο θα ήθελα να μου πει επειδή δεν ξέρω (ο καθένας λεει τα δικα του), εάν είναι επικίνδυνος προορισμός χωρίς πρακτορείο. Αν δηλαδή παίρνεις τα ρίσκα σου πηγαίνοντας μόνος στο Μαρόκο.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.147
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Καλησπέρα. Κάποιος που έχει επισκεφτεί πρόσφατα το Μαρόκο θα ήθελα να μου πει επειδή δεν ξέρω (ο καθένας λεει τα δικα του), εάν είναι επικίνδυνος προορισμός χωρίς πρακτορείο. Αν δηλαδή παίρνεις τα ρίσκα σου πηγαίνοντας μόνος στο Μαρόκο.
Μια χαρά ασφαλής προορισμός είναι. Παίρνοντας πάντα κοινές προφυλάξεις.
 

Saefmar

Member
Μηνύματα
48
Likes
56
Eπιπλέον θα ήθελα να μου πείτε ποιος ειναι ο καταλληλότερος τροπος μετακίνησης εντός Μαρόκο.
Για να πας Μερζουγκα θες 9 ωρες απο Μαρακές με αμάξι.
Στην έρημο αν πας μεμονωμένα ποιος θα σε καθοδηγήσει ώστε να δεις αυτα που πρεπει και να μεινεις εκει που πρεπει?
Τελος θα ηθελα να μου πειτε αν η Καζαμπλανκα αξιζει η οχι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.825
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom