Ισπανία Μαύρη αγορά στη Μαδρίτη-Γυναίκες μόνες ψάχνουν

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Τwinkie είχα αφήσει τα τελευταία κεφάλαια της ιστορίας σου να τα διαβάσω μαζεμένα! Γέλασα, θυμήθηκα αγαπημένα μέρη, έζησα μαζί με την κοριτσοπαρέα σας το παλμό που μόνο τα κορίτσια μπορούν να νιώσουν μεταξύ τους, ταξίδεψα μαζί σας...Ευχαριστώ για την υπέροχη ιστορία!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
astral, Kleo: Μια μίνι απογοήτευση πήρα είναι η αλήθεια:bleh:, αλλά οι φωτό θα μπουν:D. Επειδή είμαι σε διαδικασία μετακόμισης(το Σάββατο), τα χω πακετάρει ούλα- μαζί και το pc. Στη δουλειά δεν έχω τις φωτό. Λίγη υπομονή ακόμη :rolleyes:

patty: Ευχαριστώ patty μου, από κοριτσοεξιστόρηση άλλο τίποτα όπως είδες..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Αντε ρε φιλεναδα για να δουμε γιατι οι Ισπανοι δεν φημιζονται και για την εμορφαδα τους.
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Γλυκιά μου Kleo, έχεις επηρεαστεί τόσο μάλλον από τις υπόλοιπες κοριτσούδες εδώ και περιμένεις να δεις Ισπανά πρόσωπα; :bleh: Είπαμε, δεν μπήκα αποδυτήρια- άντε να δω αν υπάρχει καμιά από τους έφιππους, μπας και ξελασπώσω με σας:haha:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γλυκιά μου Kleo, έχεις επηρεαστεί τόσο μάλλον από τις υπόλοιπες κοριτσούδες εδώ και περιμένεις να δεις Ισπανά πρόσωπα; :bleh: Είπαμε, δεν μπήκα αποδυτήρια- άντε να δω αν υπάρχει καμιά από τους έφιππους, μπας και ξελασπώσω με σας:haha:
Κακος μπελας σε εχει βρει με μας εδω ...:bleh:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.492
Likes
7.998
Mα πόσες ιστορίες έχω χάσει τέλος πάντων??? :roll:
Αχ βρε Twinkie...με την ιστορία σου χαμογέλασα, γέλασα και αναπόλησα ξέγνοιαστες στιγμές με γυναικοπαρέες...Να 'σαι καλά!!!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Να σαι καλά ρε vario! Κι εγώ όταν το σκέφτομαι, συμφωνώ. Άλλο πράγμα το κοριτσοτάξιδο ;)
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.057
Likes
1.606
Μια όμορφη ταξιδιωτική ιστορία... Αν και δεν συμμερίζομαι το κίνητρο για το ταξίδι, σημασία έχει ότι λειτούργησε ως αφορμή, κάτι που μας λείπει συχνά και μας αποτρέπει από το να κάνουμε πράγματα έξω από την καθημερινότητά μας! :clap:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Άλλη μια ιστορία βρήκε το δρόμο της για την ενότητα της Ευρώπης. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom