Πληροφορίες για μετακίνηση από/προς αεροδρόμιο Ελ. Βενιζέλος

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.582
Likes
8.289
Την ωρα εκεινη συνηθως εχει το αντιθετο ρευμα κινηση που παει ο κοσμος στις δουλειες του. Συν του οτι μπορει να φευγουν και καποιοι για να ψηφισουν οποτε και παλι δεν σε επηρεαζουν αυτοι γιατι οι ψηφοφοροι πανε προς τα χωρια τους να ψηφισουν και οχι αναποδα.
Επιπλεον δεν θα εχει μετακινησεις σχολικων (αυτη η μαστιγα) λογω του οτι τα σχολεια θα ειναι κλειστα.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.321
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Να ΣτΕ καλά! Γι αυτό ρώτησα.... Θεωρώ ότι είναι καλύτερα να ξεκινήσουμε 6.30 , έστω κ 7 ....το πολύ!!!☺
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
937
Likes
4.188
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Εγώ πιστεύω θα προλάβετε. Έχε σαν εναλλακτική και το μετρό αν κάτι πάει τραγικά στραβά με την κίνηση. Να πάτε δηλαδή πχ Αγία Μαρίνα και από εκεί γραμμή στο αεροδρόμιο. Απλά κοιτάξτε το στο ύψος των διοδίων της Ελευσίνας, για να αποφύγετε πάση θυσία να κατεβείτε από τον Κηφισό. Τέτοια ώρα αμφιβάλλω αν θα βρείτε να παρκάρετε κοντά, πηγαίνετε είτε στο πάρκινγκ (επί πληρωμή) είτε προχωρήστε 4-5 στενά και αρχίστε να ψάχνετε.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
629
Likes
2.858
να φυγετε μια ωρα πιο νωρις. δηλαδη 6 . μεσω αττικης οδου δε θα χρειαστει να μπειτε αθηνα οποτε δε θα εχετε προβλημα. το παρκινγκ θα σας παει με το βανακι στη πυλη θα περασετε τον ελεγχο και χαλαρα καφεδακι.
Καλο ταξιδι!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.321
Likes
1.423
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Ναι, σε εξωτερικό πάρκινγκ θα κλείσουμε, ευχαριστώ! Νομίζω θα προλάβουμε, στο κάτω κάτω μπορούμε να τρέξουμε κ λίγο αν αργήσουμε να ξεκινήσουμε.... Βασικό στην απόφαση είναι ότι τα σχολεία θα είναι κλειστά κ η κίνηση θα είναι στο αντίθετο ρεύμα....Ευχαριστώ
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.582
Likes
8.289
Ναι, σε εξωτερικό πάρκινγκ θα κλείσουμε, ευχαριστώ! Νομίζω θα προλάβουμε, στο κάτω κάτω μπορούμε να τρέξουμε κ λίγο αν αργήσουμε να ξεκινήσουμε.... Βασικό στην απόφαση είναι ότι τα σχολεία θα είναι κλειστά κ η κίνηση θα είναι στο αντίθετο ρεύμα....Ευχαριστώ
Εχει δικιο ο @bandit650 για αναχωρηση στις 6 παντως
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.334
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom