Γερμανία Μετακίνηση από το αεροδρόμιο ΧΑΑΝ της Φρανκφούρτης στην Πόλη της Φρανκφούρτης

MANKATER

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους τους συνταξιδιώτες.Παρακαλώ θέλω τη βοήθεια σας για να ενημερωθώ πως θα μετακινηθώ από αεροδρόμιο ΧΑΑΝ της Φρανκφούρτης στην πόλη της Φρανκφούρτης.Συγκεκριμένα, έχω κλείσει εισιτήρια με την Ryanair για να πάω στην Φρανκφούρτη και προσγειώνομαι στο αεροδρόμιο ΧΑΑΝ στις 6 το απόγευμα. Από την έρευνα που έκανα δεν μπόρεσα να βρω κάποιο λεωφορείο με λογική ώρα αναχώρησης. Αυτά που βρίσκω έχουν αναχώρηση είτε στις 10 (ιστοσελίδα αεροδρομίου) είτε στις 12 το βράδυ (ιστοσελίδα Ryanair).Γνωρίζει κάποιος κάτι σχετικό.Ευχαριστώ.
 

crveno-beli

Member
Μηνύματα
71
Likes
156
Υπάρχουν τα λεωφορεία της flibco, τα δρομολόγια της οποίας φεύγουν λίγο μετά από τις αφίξεις της Ryanair αν δεν κάνω λάθος. Τσεκαρε το σάιτ για ώρες και αν κλείσεις ον λαιν η τιμή είναι φθηνότερη. Αν διαλέξεις αυτόν τον τρόπο μετακίνησης τελικά να ξέρεις τα λεωφορεία της φεύγουν όπως βγεις από το αεροδρόμιο αριστερά αν θυμάμαι καλά διάδρομο 14.
 

MANKATER

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Υπάρχουν τα λεωφορεία της flibco, τα δρομολόγια της οποίας φεύγουν λίγο μετά από τις αφίξεις της Ryanair αν δεν κάνω λάθος. Τσεκαρε το σάιτ για ώρες και αν κλείσεις ον λαιν η τιμή είναι φθηνότερη. Αν διαλέξεις αυτόν τον τρόπο μετακίνησης τελικά να ξέρεις τα λεωφορεία της φεύγουν όπως βγεις από το αεροδρόμιο αριστερά αν θυμάμαι καλά διάδρομο 14.
Αγαπητέ συνταξιδιώτη ευχαριστώ για την απάντηση σου. Το χρονοδιάγραμα των δρομολογίων της flibco μου δίνει δύο επιλογές. Η μία έχει αναχώρηση στις 16:00 και η άλλη στις 22:30. Εγώ προσγειώνομαι στις 18:05.Οπότε το ερώτημα είναι εάν κάθομαι 4 ώρες αναμονή στο αεροδρόμιο για να πάρω το δρομολόγιο των 22:30 ή τo χρονοδιάγραμμα των δρομολογίων της flibco προσαρμόζεται στις αφίξεις της RYANAIR ? Βέβαια εάν εσύ έχεις προσωπική εμπειρία αλλάζουν τα δεδομένα οπότε σε αυτή την περίπτωση ποιο δρομολόγιο προτείνεις να κλείσω ?
 

crveno-beli

Member
Μηνύματα
71
Likes
156
Δυστυχώς πρέπει να κλείσεις με των 22:30 εγώ είχα φτάσει από Θεσσαλονίκη στο 00:10 και είχαν δρομολόγιο 00:45 κ νόμιζα ότι τα προσαρμόζουν έτσι ώστε να μην έχεις πολλές ώρες αναμονής
 

MANKATER

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Δυστυχώς πρέπει να κλείσεις με των 22:30 εγώ είχα φτάσει από Θεσσαλονίκη στο 00:10 και είχαν δρομολόγιο 00:45 κ νόμιζα ότι τα προσαρμόζουν έτσι ώστε να μην έχεις πολλές ώρες αναμονής
OK, κατάλαβα. Ευχαριστώ πολύ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.499
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom