Αντίπαρος Μετακίνηση στην Αντίπαρο και γενικότερες πληροφορίες

andkd13

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας ετοιμάζω ταξιδάκι στην Αντίπαρο σε λίγες μέρες και δεν έχω κλείσει κάποιο αυτοκίνητο για εκεί απογοητευμένος απο τις υπερβολικές τιμές.. Θα ήθελα να μου πείτε αν θα την παλέψω χωρίς αυτοκίνητο και αν μπορώ να χρησιμοποιήσω ποδήλατο οπώς και πόσο συχνά είναι τα δρομολόγια του κτελ εκεί!!! Επίσης ποιές θεωρούνται οι τοπ παραλίες του νησιού?
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλησπέρα,

Τηρουμένων αναλογιών μπορείς να ανταπεξέλθεις με ποδήλατο.
Η καλύτερη παραλία του νησιού είναι ο Σορός, άλλες δε θυμάμαι όνομα αλλά με λίγο ψάξιμο θα τα βρεις όλα. Όπου δεις αυτοκίνητα μαζεμένα πάνω στο δρόμο, κάνε ενα τσικ και κατέβα!
Τώρα για το λεωφορείο του νησιού δεν έχω άποψη.
Μια σταλιά είναι το νησάκι, δε νομίζω να χεις πρόβλημα.
 
Μηνύματα
4
Likes
5
Γεια σας ετοιμάζω ταξιδάκι στην Αντίπαρο σε λίγες μέρες και δεν έχω κλείσει κάποιο αυτοκίνητο για εκεί απογοητευμένος απο τις υπερβολικές τιμές.. Θα ήθελα να μου πείτε αν θα την παλέψω χωρίς αυτοκίνητο και αν μπορώ να χρησιμοποιήσω ποδήλατο οπώς και πόσο συχνά είναι τα δρομολόγια του κτελ εκεί!!! Επίσης ποιές θεωρούνται οι τοπ παραλίες του νησιού?
ελπίζω να σε πρόλαβα , με το ΚΤΕΛ μπορείς να μετακινήθεις σχεδόν σε όλες τις παραλίες και στο σπήλαιο, τα δρομολόγια είναι αρκετά συχνά νομίζω άνα δίωρο, παραλίες όπως Άγιος Γεώργιος, Σωρός, στο κάμπινγκ νομίζω λέγεται θεολόγος είναι με άμμο. Ο Σωρός είναι η λεγόμενη <<κοσμική>>. Ελπίζω να σου έδωσα μια εικόνα.Καλή διαμονή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.690
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom