Με αερόστατο στις καμινάδες της Καππαδοκίας

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η Carmen μας στέλνει ανταπόκριση από την Καππαδοκία, και μας εξηγεί γιατί πρέπει να βάλουμε αυτόν τον μοναδικό προορισμό και μια πτήση με αερόστατο στην λίστα μας! Ποιός εδώ μέσα ονειρεύεται να πετάξει με αερόστατο;

Διαβάστε τη συνέχεια...
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.504
Η Carmen μας στέλνει ανταπόκριση από την Καππαδοκία, και μας εξηγεί γιατί πρέπει να βάλουμε αυτόν τον μοναδικό προορισμό και μια πτήση με αερόστατο στην λίστα μας! Ποιός εδώ μέσα ονειρεύεται να πετάξει με αερόστατο;

Διαβάστε τη συνέχεια...
Εμένα τζάμπα να με πετάξουν δεν ανεβαίνω με τίποτα. Συχνά μπαίνουν περισσότερα άτομα από ότι προβλέπεται και υπάρχουν πιθανότητες ανωμαλης πτώσης λόγω καιρικών συνθηκών. Πρόσφατα 49 τραυματίες από 3 αερόστατα που τους μάζευαν τα ασθενοφόρα. Ευχαριστώ δεν θα πάρω......
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.747
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Εμένα τζάμπα να με πετάξουν δεν ανεβαίνω με τίποτα. Συχνά μπαίνουν περισσότερα άτομα από ότι προβλέπεται και υπάρχουν πιθανότητες ανωμαλης πτώσης λόγω καιρικών συνθηκών. Πρόσφατα 49 τραυματίες από 3 αερόστατα που τους μάζευαν τα ασθενοφόρα. Ευχαριστώ δεν θα πάρω......
Α, πα, πα.... :eek: Με αυτά που είπες, μου στέρησες το όνειρο να πετάξω με αερόστατο..... :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.830
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom