Μια γνώμη για αγγλικό site

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Προσπαθώ να ετοιμάσω το αγγλικό travelstories, όσοι θα ενδιαφερόσασταν να συμμετέχετε, μπορείτε να μου πείτε μια γνώμη;

Θα θέλατε ένα φόρουμ όπως αυτό που έχουμε εδώ ως πλατφόρμα για να γράφουμε ιστορίες; Ή θα προτιμούσατε μια πλατφόρμα που θα έδινε δυνατότητα να εμφανίζονται οι ιστορίες με πιο όμορφο τρόπο (αλλά δε θα ήταν φόρουμ), όπως πχ αυτό εδώ το παράδειγμα: http://aesopthemes.com/novella/2014/07/21/the-glare-of-kingston-hill/

Για πείτε;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Προσπαθώ να ετοιμάσω το αγγλικό travelstories, όσοι θα ενδιαφερόσασταν να συμμετέχετε, μπορείτε να μου πείτε μια γνώμη;

Θα θέλατε ένα φόρουμ όπως αυτό που έχουμε εδώ ως πλατφόρμα για να γράφουμε ιστορίες; Ή θα προτιμούσατε μια πλατφόρμα που θα έδινε δυνατότητα να εμφανίζονται οι ιστορίες με πιο όμορφο τρόπο (αλλά δε θα ήταν φόρουμ), όπως πχ αυτό εδώ το παράδειγμα: http://aesopthemes.com/novella/2014/07/21/the-glare-of-kingston-hill/

Για πείτε;
Θα προτιμούσα κάτι αντίστοιχο του παρόντος ώστε να είναι πιο εύκολη η ανταλλαγή πληροφοριών και η ύπαρξη διαλόγου. Νομίζω ότι απαραίτητη προϋπόθεση στο να βγει ένα ωραίο αποτέλεσμα με τον άλλον τρόπο που προτείνεις είναι να υπάρχει ένα κάποιο συγγραφικό ταλέντο και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, πράγματα που μπορεί να μην έχουν όλοι.
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Και εγώ συμφωνώ ότι κάτι σε αυτό το στυλ είναι πιο βολικό.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Why not both? Forum features like profile pages, notifications etc will aid an accelerated content creation in the beginning when things will be inadvertedly slow, especially if they can be integrated into the existing greek forum platform, whilst an enriched storytelling will eventually attract more viewers and revenues.
Since format compatibility with existing content is not the case, as it is with the GR travelstories platform, let's opt for something that is more like the 2019 state of the art, and not constrained by a 2006 technology.
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Φίλε @taver να σου θυμίσω τους όρους χρήσης του φορουμ.
Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.
:bleh::bleh::bleh:
Στο θέμα μας θα προτιμούσα το πρώτο και νομίζω θα είχε μεγαλύτερη απηχηση
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.314
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Προσπαθώ να ετοιμάσω το αγγλικό travelstories, όσοι θα ενδιαφερόσασταν να συμμετέχετε, μπορείτε να μου πείτε μια γνώμη;

Θα θέλατε ένα φόρουμ όπως αυτό που έχουμε εδώ ως πλατφόρμα για να γράφουμε ιστορίες; Ή θα προτιμούσατε μια πλατφόρμα που θα έδινε δυνατότητα να εμφανίζονται οι ιστορίες με πιο όμορφο τρόπο (αλλά δε θα ήταν φόρουμ), όπως πχ αυτό εδώ το παράδειγμα: http://aesopthemes.com/novella/2014/07/21/the-glare-of-kingston-hill/

Για πείτε;
Προσωπικά δε μου αρέσει αυτό το στιλ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom