Μπιλμπάο

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλημερα, καιρο εχω να γραψω, βασικα μολις χτες γυρισα απο την Αθηνα, μετα απο ενα 10ημερο διαμονης μου εκει. Στο θεμα ομως, μιας και ειμαστε ταξιδιωτικο φορουμ!!! Μολις ανεβασα ενα αρθρο στο μπλογκ μου με τιτλο Μπιλμπαο, αν θελετε μπορειτε να "μπειτε" στη σελιδα μου και να διαβασετε ενα συγχρονο παραμυθακι, ή καλυτερα ενα παραμυθι για ενηλικες!!

Θα το βρειτε εδω: Getxowoman :)
 

tita

Member
Μηνύματα
732
Likes
223
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
τρέχω τρέχω να διαβάσω....!!!!! και επανέρχομαι για σχόλια!

και επανήλθα: ωραία κείμενα, και πολύ ωραίο site! θα περιμένουμε και αλλα τώρα που μας κακομαθαίνεις!
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
μπραβο πολυ ωραιο κειμενο
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
καλημέρα... Ένα ξενοδοχείο στο bilbao κεντρικό και οικονομικό;;;;;Τι προτείνεις;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Εμείς είχαμε κλείσει σε αυτό και μείναμε πολύ ικανοποιημένοι Ξενώνες Hostal Bego

Είχαμε κλείσει από το δικό τους site
Hostal Bego

Στείλε pm αν θες περισσότερες πληροφορίες.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Εμείς είχαμε κλείσει σε αυτό και μείναμε πολύ ικανοποιημένοι Ξενώνες Hostal Bego

Είχαμε κλείσει από το δικό τους site
Hostal Bego

Στείλε pm αν θες περισσότερες πληροφορίες.
Σε ευχαριστω πολύ... μολις κοιταξα δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για Ιουλιο που θέλω! Η περιοχή σε βόλεψε;Δηλαδή να κοιτάζω εκει γύρω ή θα πρότεινες καπου άλλου;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.605
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Κρίμα που δεν έχει δωμάτια...
Η περιοχή του ξενοδοχείου μας βόλεψε πάρα πολύ. Είναι πολύ κοντά στo Casco Viejo (παλιά πόλη). Πηγαίναμε παντού με τα πόδια, εκτός από το Getxo, για το οποίο πήραμε το μετρό, ναι έχει μετρό!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Κρίμα που δεν έχει δωμάτια...
Η περιοχή του ξενοδοχείου μας βόλεψε πάρα πολύ. Είναι πολύ κοντά στo Casco Viejo (παλιά πόλη). Πηγαίναμε παντού με τα πόδια, εκτός από το Getxo, για το οποίο πήραμε το μετρό, ναι έχει μετρό!
Μάλλον θα αλλάξω τη διαδρομή γιατι κάτι έχει στο Μπιλμπάο στις 11/7 και υπάρχει έλλειψη στα δωμάτια.
Οπότε σκέφτομαι να φτάσουμε το πρωί να πάρουμε το αυτοκίνητο και να φύγουμε προς Picos de Europa να κάνουμε τη διαδρομή που έχουμε στο νου μας και να μείνω στο Bilbao τις δυο τελευταίες μέρες!~
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.257
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom