Ρωσία Μόσχα -Αγία Πετρούπολη

nefelim

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Ζητώ συγνώμη για την απειρία μου .Ευχές σε όλους.Η παρέα μου κι εγώ-μιας κάποιας ηλικίας-πάνω απο 60 - αλλά δραστήρια και με προσφορά -ακόμα- άτομα στον επαγγελματικό τους χώρο, θέλουμε να ταξιδέψουμε τον μήνα Αυγουστο Μόσχα -Αγία Πετρούπολη.Προς τούτο -ευνόητοι λόγοι-αναζητούμε καλό πρακτορείο ταξιδίων.Πρόσεξα πως όλα σχεδόν τα πρακτορεία έχουν μετάβαση απο την μία πόλη στην άλλη σιδηροδρομικώς.Το ερώτημά μου είναι ,αν γνωρίζει κάποιος υπάρχει πρακτορείο με αεροπορική μετάβαση; Οι λόγοι είναι άραγε οικονομικοί; Αν έχετε επισκεφθεί τις παραπάνω πόλεις τι να προσέξουμε; τι ν αποφύγουμε; ποιά είναι η γνώμη σας να το τολμήσουμε το ταξίδι και πώς ή να το αποφύγουμε; ευχαριστώ εκ των προτέρων.Εύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι !:)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.318
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ζητώ συγνώμη για την απειρία μου .Ευχές σε όλους.Η παρέα μου κι εγώ-μιας κάποιας ηλικίας-πάνω απο 60 - αλλά δραστήρια και με προσφορά -ακόμα- άτομα στον επαγγελματικό τους χώρο, θέλουμε να ταξιδέψουμε τον μήνα Αυγουστο Μόσχα -Αγία Πετρούπολη.Προς τούτο -ευνόητοι λόγοι-αναζητούμε καλό πρακτορείο ταξιδίων.Πρόσεξα πως όλα σχεδόν τα πρακτορεία έχουν μετάβαση απο την μία πόλη στην άλλη σιδηροδρομικώς.Το ερώτημά μου είναι ,αν γνωρίζει κάποιος υπάρχει πρακτορείο με αεροπορική μετάβαση; Οι λόγοι είναι άραγε οικονομικοί;
όχι. αλλά να πάρουν μια ιδέα οι τουρίστες για την Ρωσική ενδοχώρα. κάμποι, βουνά, χωριά, χλωρίδα, πανίδα κλπ. γνωστοί μου ίδιας ηλικίας το έκαναν χωρίς πρόβλημα και κατενθουσιάτηκαν...προχωρείται...
Αν έχετε επισκεφθεί τις παραπάνω πόλεις τι να προσέξουμε; τι ν αποφύγουμε; ποιά είναι η γνώμη σας να το τολμήσουμε το ταξίδι και πώς ή να το αποφύγουμε; ευχαριστώ εκ των προτέρων.Εύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι !:)
καλώς ορίσατε.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.317
Ζητώ συγνώμη για την απειρία μου .Ευχές σε όλους.Η παρέα μου κι εγώ-μιας κάποιας ηλικίας-πάνω απο 60 - αλλά δραστήρια και με προσφορά -ακόμα- άτομα στον επαγγελματικό τους χώρο, θέλουμε να ταξιδέψουμε τον μήνα Αυγουστο Μόσχα -Αγία Πετρούπολη.Προς τούτο -ευνόητοι λόγοι-αναζητούμε καλό πρακτορείο ταξιδίων.Πρόσεξα πως όλα σχεδόν τα πρακτορεία έχουν μετάβαση απο την μία πόλη στην άλλη σιδηροδρομικώς.Το ερώτημά μου είναι ,αν γνωρίζει κάποιος υπάρχει πρακτορείο με αεροπορική μετάβαση; Οι λόγοι είναι άραγε οικονομικοί; Αν έχετε επισκεφθεί τις παραπάνω πόλεις τι να προσέξουμε; τι ν αποφύγουμε; ποιά είναι η γνώμη σας να το τολμήσουμε το ταξίδι και πώς ή να το αποφύγουμε; ευχαριστώ εκ των προτέρων.Εύχομαι σε όλους καλό καλοκαίρι !:)
Πρίν (3) χρόνια περίπου συγγενείς μου πήγαν με πρακτορείο και έκαναν το Μόσχα-Αγία Πετρούπολη αεροπορικώς.Ψάξτο λίγο πρέπει και σήμερα να υπάρχουν πρακτορεία που το κάνουν αεροπορικώς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom