Να 'μαι κι εγώ

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Σας διαβάζω κατά διαστήματα, αλλά δεν μπήκα ποτέ στο παρελθόν στην διαδικασία να γραφτώ στο φόρουμ.

Πραγματικά, είναι πολύ χρήσιμο και ενδιαφέρον να ανταλλάσσει κανείς ιδέες για τα ταξίδια που έκανε, ή πρόκειται να κάνει.

Επιτέλους...γράφτηκα! Παρότι ήθελα να ρωτήσω πολλές φορές διάφορα πράγματα, δεν ήθελα να ενοχλήσω κι έτσι άφηνα πάντα πίσω την όποια εγγραφή μου.

Επόμενος προορισμός μου, η Βαρκελώνη!

Θα επανέρχομαι κατά διαστήματα με περιγραφές των παλιότερων ταξιδιωτικών μου ιστοριών..αλλά και των μελλοντικών μου! ;)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς ήρθες cake !! θα διαβάσομε με χαρά τις προηγούμενες ταξιδιωτικές ιστορίες σου..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες!
Οι ταξιδιωτικες ερωτησεις δεν ενοχλουν κανεναν , αντιθετως χαιρομαστε να συζηταμε για ταξιδια και να δινουμε βοηθεια.
Περιμενουμε τις ταξιδιωτικες σου ιστοριες :)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
:welcome2: καλωσορισες! μα απορω πως αντεχες τοσο καιρο χωρις να γραφτεις στην παρεα μας!τον νοεμβριο παω και γω βαρκελωνη,και επειδη τους εχω ζαλισει μαυτο,θα βρεις αρκετες πληροφοριες.καλη συνεχεια και περιμενουμε ιστοριες σου!:clap:
 

Kostis

Member
Μηνύματα
267
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Τωρα για λιγο στ'αυγα μας
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικος
Οκτωβρη δεν θα πηγαινες βρε σκιουρι?Καλως μας ηρθες Cake
Que lo pases bien aqui...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Επειδή δεν είχα αποθηκεύσει την σελίδα και δεν φημίζομαι για την ικανότητά μου να θυμάμαι ονόματα κλπ. μια σας έβρισκα και μια σας έχανα! Χα χα!

Όποτε σας έβρισκα ήμουν λίγο πιεσμένος οπότε δεν προλάβαινα να κάνω εγγραφή.

Από την άλλη...τα λέγατε συνήθως τόσο καλά που δεν υπήρχε λόγος να παρέμβω, άρα και να μπω στην διαδικασία να εγγραφώ!

Σκίουρε..πότε θα πας ακριβώς; Εγώ θα πάω 3-7 Δεκεμβρίου με την ξαδέρφη μου και τον άντρα της. Έκλεισα αεροπορικά εισιτήρια με την Vueling και ξενοδοχείο έκλεισα το Hostel Opera που είναι σε πολύ κεντρικό σημείο.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
θα παω 13/11-17/11 ,απο θεσ/νικη -ζυριχη -βαρκελωνη με swiss. εκλεισα ξενοδοχειο στο apsis milleni που και αυτο ειναι πολυ κοντα στο κεντρο ,σταση μετρο parallel.να περασετε τελεια!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μέσα στα Λούσα σε βλέπω! ;)

Εγώ προτίμησα κάτι πιο οικονομικό, αν και σκέφτομαι και το ενδεχόμενο της ενοικίασης διαμερίσματος. Έχω βρει ένα σε πολύ καλή τιμή και φαίνεται άψογο.

Να περάσεις τέλεια κι εσύ και ελπίζω να μας μεταφέρεις την εμπειρία σου πριν φύγω για να έχω φρεσκότατες πληροφορίες, χα χα!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
welcome κι απο μενα και καλα να περασεις στην Ισπανια....
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά να έχουμε!

Εύχομαι ο νέος χρόνος να φέρει σε όλους μας ότι ονειρευτήκαμε και πολλά πολλά ταξίδια!

Είχα αρκετό διάστημα να μπω, μια και έμπλεξα με την δουλειά πριν τις γιορτές και δεν τα κατάφερα να μπω καθόλου. Είχα τόσα τρεχάματα, ενόψει των εορτών που θα κλείναμε, που πολλές φορές δεν κατάφερνα καν να κοιμηθώ σαν άνθρωπος! Από την άλλη δε, δεν είχα πρόσβαση στο ίντερνετ κατά τις διακοπές μου στην Κατερίνη, κι έτσι χαθήκαμε!

Έπληξα τρομερά (τις βαριέμαι που τις βαριέμαι αυτές τις γιορτές) κι από την άλλη, δεν είχα και την δυνατότητα να μπαίνω εδώ (και γενικότερα στο ίντερνετ) να ξεφεύγω λίγο, να αρχίσω να ψάχνω και για τον επόμενο ταξιδιωτικό μου προορισμό!

Η μεγαλύτερή μου ασυνέπεια όμως είναι το θέμα μου για την Βαρκελώνη το οποίο έμεινε στην μέση. Έχω αρχίσει να γράφω κάποια πράγματα σιγά σιγά σε αρχείο word, αλλά δεν είχα μαζί μου κάποιες βασικές πληροφορίες που ήθελα, που εάν είχα διαδίκτυο θα μπορούσα τουλάχιστον να τις αναζητήσω και πάλι!

Χίλια συγγνώμη, θα επανορθώσω σύντομα...

Και πάλι, καλή χρονιά σε όλους!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom