Νορβηγία Νορβηγικά φιορδ???

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
μπλαβο Greta! θα περασετε καλα!!! ειναι πανεμορφα οσο ξερω απο φίλους που εχουν ταξιδεψει εκει αλλα αντι να αντιμετωπισουν εστω και λιγο κρύο οπως ηταν πρετοιμασμενοι, την "εβγαλαν" με τα λιγοστα καλοκαιρινά που είχαν μαζι τους. α, και γυρισαν και με εξοπλισμο μινι γκολφ αφου ετσι περνουσαν δημιουργικά τον χρόνο τους...
 

xristos221

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Σ' ευχαριστώ Στέλλα

Χρήστο, κατ΄ αρχήν καλώς μας ήρθες
Για τις διαδρομές σου με το τραίνο στη Νορβηγία, μπορείς να ενημερωθείς και να κλείσεις θέσεις,από την εξής σελίδα
http://visitnorway.com/MWTemplates/QWFeature.aspx?id=175832

Πρέπει να θυμάσαι ότι η διαδρομή ΄Οσλο-Μπέργκεν θεωρείται ως μία από τις καλλίτερες διαδρομές με τραίνο στον κόσμο
Επίσης πρέπει όπως και δήποτε να πας τη διαδρομή Flam
Πληροφορίες θα βρεις στην ίδια σελίδα
Σε ευχαριστώ Στέλλα για την χρήσιμη βοήθειά σου.:D Συναντάω αρκετές δυσκολίες αλλά πάντα κάτι συμβαίνει και τις ξεπερνάω. Αυτό το κάτι είστε εσείς αυτή τη φορά και πήρα πραγματικά νέα ώθηση να το οργανώσω καλύτερα το ταξίδι.
Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Άργησα να απαντήσω γιατί στο στρατόπεδο που είμαι δεν έχουν ιντερνετ. έλεος.:lol:
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αντε τυχερούλα, θα περάσετε καταπληκτικά!
Κι εγώ μαζί σας νοερά, γιατί το φετεινό καλοκαίρι θα μου μείνει αξέχαστο:(παρέα με υδραυλικούς και πλακάδες, να μισογκρεμίζω το σπίτι:mad::mad::mad:
{Βρε, λες να πάρω καμια ιδέα απ΄το πλοίο, για τη διακόσμηση?:p}
 
Μηνύματα
34
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νορμανδία
Ταξίδι-Όνειρο
το...ψάχνω ακόμη !
Αντε τυχερούλα, θα περάσετε καταπληκτικά!
Κι εγώ μαζί σας νοερά, γιατί το φετεινό καλοκαίρι θα μου μείνει αξέχαστο:(παρέα με υδραυλικούς και πλακάδες, να μισογκρεμίζω το σπίτι:mad::mad::mad:
{Βρε, λες να πάρω καμια ιδέα απ΄το πλοίο, για τη διακόσμηση?:p}
Eτσι ειναι Pandora μου.."αν δεν κτίσεις κι αν δεν παντρέψεισ,δεν καταλαβαίνεις την ζωή":)
 

xristos221

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Κι άλλη απορία

Καλησπέρα και πάλι συντα-ξυδι-ώτες εεε συνταξιδιώτες εννοούσα.
Έχω άλλη μία σοβαρή απορία και θα ήθελα να μου τη λύσετε.Από την επιλογή (φτηνές πτήσεις) βρήκα πραγματικά φτηνές πτήσεις και αναρωτιέμαι αν είναι όντως οι τελικές τιμές δηλαδή περιλαμβάνουν τους φόρους αεροδρομίου και επίναυλο καυσίμων ή όχι.
Έχει ταξιδέψει κανείς με αυτές για να μου πει με σιγουριά?
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Σε ποιες αναφέρεσαι Χρήστο?
 

xristos221

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Σε ποιες αναφέρεσαι Χρήστο?
Στις φτηνές πτήσεις που φαίνονται στο πάνω μέρος της σελίδας που είμαστε τώρα.
Ύστερα από ώρες ψάξιμο βρήκα ότι συμπεριλαμβάνται και οι φόροι. όμως αυτή η αναζήτηση όλο ερωτηματικά μου γεννά.
Διάβασα ότι οι πτήσεις πρέπει να ξεκινάνε πάντα από την Ελλάδα. Αυτό σημαίνει ότι δεν μπορώ να αγοράσω ένα αεροπορικό εισητήριο από Ελλάδα- Δανία και μέτα να ταξιδέψω με τρένο ως την Σουηδία και μετά να αγοράσω άλλο εισητήριο πίσω για Ελλάδα?Ύπόσχομαι να μην ρωτήσω τίποτα άλλο μέχρι την επόμενη έξοδό μου.:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.899
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom