Λέσβος Ξενοδοχείο στη Μυτιλήνη

lenaK

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα!
Ψάχνω για ξενοδοχείο αυτό τον καιρό για Μυτιλήνη. Ξέρει μήπως κανείς κάποιο; Θα ήθελα να μου προτείνει κάποιος, όχι να βρω μέσω ίντερνετ. Όσες φορές έχω βρει μέσω ίντερνετ, άλλα ανέφεραν εκεί και άλλα βρήσκαμε μπροστά μας!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Έχεις κάποιο συγκεκριμένο budget ? για να κινηθούμε αναλόγως.

Πολύ ωραίο είναι το Loriet Hotel, στη Βαρειά (www.loriet-hotel.com). Πραγματικά κουκλίστικο! Αλλά απ όσο ξέρω, είναι κάπως τσιμπημένο... :roll:
 

lenaK

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ψάχνω κάτι στο κέντρο της Μυτιλήνης σε μια "κανονική" τιμή
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
σου προτεινω το ηλιοτροπιο 2 χιλ εξω απο τη πολη της μυτιληνης προς αεροδρομιο.
ψιλοβαραει λιγο αλλα αξιζει το κοπο, ενδοδαπεδια θερμανση ωραια δωματια ανετα κοντα στη πολη, ειχα παει χριστουγεννα και δεν ηθελα να βγω εξω, το στυλ του ειναι παραδοσιακο με κεραμιδι.
ενα αλλο που μου αρεσε πολυ ηταν το ΠΕΛΑΓΟΣ στη περιοχη ΠΕΔΙ στο δρομο απο μυτηληνη προς μανταμαδο δεξια. πραγματικα σαν να εισαι στο πελαγος η θεα ειναι ασυληπτη με καλη κουζινα
σου προτεινω τη ταβερνα του χρηστου καραγιαννακη στα τσονια βορεια του νησιου και στη σκαλα συκαμινιας, τους ξερω προσωπικα και ειναι '' ψειρες'' με τη καθαριοτητα και την επιλογη των υλικων
 

Aeiforos

Member
Μηνύματα
51
Likes
2
Ταξίδι-Όνειρο
Εθνικό Πάρκο Β. Πίνδου!
Θες ξενοδοχείο ντε και καλά? Μπορείς να βρεις πολύ πιο πολυτελή ενοικιαζόμενα σε πολύ χαμηλές τιμές. Για παράδειγμα το 2007 στη Θέρμη είχαμε βρει 4κληνο σε κήπο, 150m από την θάλασσα, με κουζίνα, aircondition (Samsung 18άρι φοβερό μηχάνιμα), τηλεόραση και φυσικά ησυχία, χωρίς κανένα παράπονο και καθαρό και καλοσυντητημένο δωμάτιο, με 30€.
Δεν είχαμε κανονήσει κάτι από εδώ. ούτε ξέραμε πού ακριβώς να ρωτήσουμε, απλά βγήκαμε έκω από την Μυτιλήνη και ρωτουσαμε όλους. Το πρώτο βράδυ πάντως το βγάλαμε στο αυτοκίνητο στο λιμάνι, επειδή είχαμε φτάσει 11.30.
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Ελάχιστα χλμ. νότια της Μυτιλήνης, υπάρχει το www.ikieslesvos.gr
Σε καταπράσινο περιβάλλον και με δωρεάν παροχή WiFi internet σε όλους τους χώρους...
Δεν θα το έλεγα φθηνό (Ιούλιο το δίκλινο με πρωινό 100€) αλλά εξαιρετικό για ότι προσφέρει...

Ας υπάρχει σαν πρόταση στο θέμα Ξενοδοχείο στη Μυτιλήνη, ίσως καλύψει κάποιον άλλον με το ίδιο ερώτημα...;)
 

yiannis1981

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο..
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλανδη for ever
στο κεντρο ειναι το Λεσβιον γυρω στα 70 νομιζω και ενα αλλο το Αριων νομιζω ,δεν ειμαι σιγουρος
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.441
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom