Ξενωνες?

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Ενδιαφερομαι να παω τη περιοδο των χριστουγέννων ειτε 24/12 - 28/12, ειτε 25/12 - 28/12 σε περιοχες της πελοπονησου(ορεινες) και ψαχνω για ξενωνα με τζακι στο δωματιο αλλα για μεχρι και 100 ευρω. Ειμαι εγω με τη γυναικα μου και το 15 μηνων τοτε παιδακι μας. Ξερω πως ειναι κομματακι δυσκολο γιατι εκεινη την περιοδο οι τιμες σε ξενωνες τσακιζουν κοκκαλα αλλα επειδη στο φορουμ ειμαστε χιλιαδες ελπιζω σε καμια καλη πληροφορια. Ευχαριστω.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Ενδιαφερομαι να παω τη περιοδο των χριστουγέννων ειτε 24/12 - 28/12, ειτε 25/12 - 28/12 σε περιοχες της πελοπονησου(ορεινες) και ψαχνω για ξενωνα με τζακι στο δωματιο αλλα για μεχρι και 100 ευρω. Ειμαι εγω με τη γυναικα μου και το 15 μηνων τοτε παιδακι μας. Ξερω πως ειναι κομματακι δυσκολο γιατι εκεινη την περιοδο οι τιμες σε ξενωνες τσακιζουν κοκκαλα αλλα επειδη στο φορουμ ειμαστε χιλιαδες ελπιζω σε καμια καλη πληροφορια. Ευχαριστω.
δες αυτο... http://www.tsintzina.gr/0fls/c1.asp?catid=43&l=1
Faris hotel
δεν εχουν τζακι αλλα ριξε μια ματια.γιατι οχι?να τα εχεις στα υποψιν.στο δευτερο ειχαμε στειλει με την αδερφη μου τους γονεις μας,δωρο για την επετειο τους και ηταν σε πανεμορφο μερος με τελειο πρωινο!...σπιτικα καλουδια.:clap:μεινανε πολυ ευχαριστημενοι!
αν βρω κατι αλλο θα σου το δωσω αυτα ομως τα ειχα ετοιμα.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
σχεδον το ιδιο...το ενα ειναι για πελοποννησο και το αλλο για στερεα...αλλα θα μπορουσε να τα συμπεριλαβει και τα δυο... :)
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
Εχεις ανοιξει δυο φορες το ιδιο θεμα. Οποτε ξαναπαραθετω το ιδιο site:
www.agrotravel.gr
Ηθελα για ξενωνα με αποσταση απο πειραια που μενουμε μεταξυ 2 - 3 μιση ωρες μαξιμουμ. Οποτε επειδη δεν ηξερα που να το γραψω και ετσι το εγραψα και στη πελλοπονησο και στη στερεα. Οσο για τη σελιδα οπως σου αναφερω και στην αλλη ενοτητα την γνωριζω.Ευχαριστω παντως.;)
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Είχα μείνει πέρυσι την ίδια περίοδο στον ξενώνα Νύμφες www.xenonasnymfes.gr στα μεσαία Τρίκαλα Κορινθίας με 150 ευρώ! Τα δωμάτια είναι πολύ ατμοσφαιρικά, ευρύχωρα (αφού έχετε και παιδάκι!) και με τζάκι! Επίσης όλη η περιοχή αξίζει πολύ για τριήμερο! Νομίζω πιο οικονομικός ήταν ο ξενώνας Το σαλέ των χρωμάτων που μου είχε φανεί επισης ξεχωριστός www.colourschalet.gr/ όταν αναζητούσα κατάλυμα. Καλά να περάσετε!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.278
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom