Ολλανδία ΟΛΛΑΝΔΙΑ .....ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

fay

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΘΑ Ειμαι το Σεπτέμβριο στην Ολλανδία για κάποιο επαγγελματικό συνέδριο συνοδεία με τον άντρα μου.....
ψάχνω πληροφορίες για το τι να κάνει ο ίδιος το διήμερο που εγώ δεν θα μπορώ καθόλου να τον πολύ δώ......... αν υπαρχει κάποιο ελληνικό club οχι για χορό αλλά κάτι σαν ελληνικός σύλλογος...κάπου να βρεί κανένα Ελληνα...

2. την οικονομικότερη πρόταση για να πάμε εκέι πάνω....οδικώς..αεροπορικώς...γενικά σχόλια απο όσους έχουν δοκιμάσει κάτι παρόμοιο,

3. τι προτείνετε να κάνουμε όσο ειμαστε εκεί κατά΄το διήμερο μετά το συνέδριο που θα έχουμε όλο το χρόνο δικό μας...

4, ή ότι άλλο θα θέλατε να μας πείτε :p
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ολανδία .

δεν διευκρινίσατε σε ποιά πολη θα πάτε .αν πατε στο άμστερνταμ,ακόμα και μόνη σας να μείνετε ,θα βρείτε πολλα να κάνετε χωρίς να χαθείτε .
δεν γνωρίζω αν υπάρχει σύλλογος ελληνικός ,αλλα μπορείτε να πάρετε μια κάρτα και να επισκευτείτε μουσεία στο κέντρο , η αν υπάρχει έκθεση ζωγραφικής του βάνγκόνγκ.στο κέντρο επίσης ειναι μιά υπέροχη πλατεία που λέγεται ντάμ .εκεί μπορείτε να περάσετε ομορφα την ώρα σας .
καλό ταξίδι
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ουτε εγω γνωριζω για την Ολλανδια , αλλα οπωs λεει η Renata καλυτερα να μαs πειs για ποια πολη συγκεκριμενα ενδιαφερεσαι μηπωs και μπορεσει καποιοs που την εχει επισκεφτει να σε βοηθησει. Το τι θα κανετε εξαρταται και απο τα πραγματα που σαs ενδιαφερουν. Εγω για παραδειγμα θα νοικιαζα αυτοκινητο και θα εφευγα εξω απο την πολη στιs εξοχεs...αλλοs θα πηγαινε σε ολα τα μουσεια τηs ποληs κλπ..
Επισηs καλο θα ηταν να παρειs εναν ταξιδιωτικο οδηγο ωστε να κατατοπιστειs για τα κυρια αξιοθεατα τηs περιοχηs.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom