Οι ομορφιές του Ν.Φλώρινας

payton

Member
Μηνύματα
53
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
...
Πολυ ωραια η ιστορια σου.Εχω επισκεφτει αγιο γερμανο πρεσπων, την πολη της φλωρινας κ το νυμφαιο καποια χρονια πριν.
στον αρκτουρο εχω παει 3-4 φορες και ημουν τυχερη να δω και αρκουδα απο λιγα μετρα..Προσφατα το 3ημερο του ΟΧΙ απο Καστορια ανεβηκαμε στο Λεχοβο και ξετρελαθηκα!

Κ λεμε με την παρεα να παμε φλωρινα για 3ημερο πρωτοχρονιας, πισοδερι, πρεσπες κλπ.Για διαμονη εχουμε βρει ελαχιστες διαθεσιμοτητες, στην πολη μεσα τπτ(ειμαστε κ 10) και συγκεκριμενα στο Πουλια Hotel στη Δροσοπηγη...

Ενα site ομως δεν εχουν να δουμε φωτο απο μεσα απο το ξενοδοχειο και ανησυχω τι θα αντικρυσουμε.για τη δροσοπηγη μονο το δημοτικο σχολειο εχει σελιδα και ειδα τα τοπια και εμαθα οτι ειναι κ στα 900 μετρα αν και κοντα στη φλωρινα 13χμ.Ποιος ξερει κατι να μου πει.Ο δρομος δροσοπηγης-φλωρινας σε τι κατασταση ειναι;Πιανει παγετο τη νυχτα γιατι για τις εξοδους μας η Φλωρινα φυσικα θα ειναι η επιλογη μας μην την πατησουμε κ κατσουμε μεσα "αποκλεισμενοι"...

Ευχαριστω προκαταβολικα για καθε απαντηση
Στην Δροσοπηγη δεν εχει να κανεις τιποτα θα βαρεθειται,ο δρομος δυσκολα κλεινει απο χιονι γιατι πιο πανω ειναι η μοναδα της πολεμικης αεροποριας και καθαριζεται συνεχεια,τωρα για το ξενοδοχειο...ειναι καπως... εκτος και αν εχει κανει καποια ανακαινιση τωρα τελευταια δεν ξερω σιγουρα.Αν μαθω κατι θα σε ενημερωσω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.122
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom