Αργεντινή Ουρουγουάη Ουρουγουάη - Αργεντινή

Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
λεωνιδα, εισαι καταπληκτικος και κατατοπιστικος αφηγητης!!! θα προσπαθησω με τις πληροφοριες που δινεις να οργανωσω και εγω, απο μονη μου, το ταξίδι για τα ιδια μέρη.πιστεύεις οτι θα προλαβω μεχρι τον Ιανουάριο που θελω να παω ??

theodora σε ευχαριστώ κατ'αρχήν που βρήκες ενδιαφέρουσα τη ιστορία μου.Γι'αυτό που ζητάς πιστεύω ότι προλαβαίνεις άνετα μέχρι τον Iανουάριο να οργανώσεις το ταξίδι σου.Πιο φθηνό εισήτήριο είναι με Iberia για μήνα Ιανουάριο στη τιμή των 987 ευρώ.Δυστυχώς ή ευτυχώς αυτή τη περίοδο στη Αργεντινή είναι καλοκαίρι και είναι High season.Κατ'επέκταση και τα υπόλοιπα εισητήρια, ξενοδοχεία κ.λ.π. μπορείς να τα βρείς λίγο ακριβότερα
 

panta45

Member
Μηνύματα
75
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλανδη
Λεωνιδα
σε ευχαριστω που με ταξιδεψες ξανα με την ομορφη ταξιδιωτικη ιστορια σου, στο πρωτο μου μεγαλο, ταξιδι ζωης, που εκανα πριν απο δυο χρονια.
Αξεχαστες εμπειριες,σε μια πανεμορφη τεραστια χωρα με τελειως διαφορετικες εικονες στις διαφορες περιοχες της.
Εκτοτε γλυκαθηκα και εκανα αρκετα μεγαλα ταξιδια!
Να ειμαστε καλα, και να συνεχισουμε να ταξιδευουμε.:)
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Λεωνιδα
σε ευχαριστω που με ταξιδεψες ξανα με την ομορφη ταξιδιωτικη ιστορια σου, στο πρωτο μου μεγαλο, ταξιδι ζωης, που εκανα πριν απο δυο χρονια.
Αξεχαστες εμπειριες,σε μια πανεμορφη τεραστια χωρα με τελειως διαφορετικες εικονες στις διαφορες περιοχες της.
Εκτοτε γλυκαθηκα και εκανα αρκετα μεγαλα ταξιδια!
Να ειμαστε καλα, και να συνεχισουμε να ταξιδευουμε.:)
panta45,σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Πιστεύω να έγινα όσο μπορούσα περισσότερο κατατοπιστικός.θα συμφωνήσω ότι το ταξίδι αυτό άξιζε με το παραπάνω.και πάλι ευχαριστώ και καλά μας ταξίδια φίλε μου.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ονειρεμένο Ταξίδι
japan me cherry blossom
εξαιρετικο το ταξιδι σου λεωνιδα!ευχομαι παντα τετοια!πολυ καλη η αφηγηση σου ,,μας ταξιδεψες σε μοναδικα μερη!σε ευχαριστουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom