Ηνωμένο Βασίλειο Ούτε στον εχθρό μου!...

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Η μηχανή μου δεν βρέθηκε πουθενά! Δε θα ντραπώ να σας το πω: Έβαλα τα κλάμματα! Όχι τόσο για τη μηχανή, ούτε για τα 180 χιλιάρικα που μου είχε κοστίσει, όσο για τις φωτογραφίες που ήταν μέσα της και για αυτές που δε θα μπορώ να τραβήξω! (κΙ έτσι, όπως καταλαβαίνετε, από αυτό μου το ταξίδι δεν έχω ούτε μία φωτό ως ανάμνηση)!...
Μπορεί και να είχα πάθει κατάθλιψη αν τύχαινε σε μένα!
Αυτές είναι ιστορίες :D
Κατέθεσε κι άλλες εμπειρίες σου στο φόρουμ!
 

Pan Kai

Member
Μηνύματα
23
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου που δεν έχω πάει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ένα "Ταξίδι Ζωής"
Αυτό είναι το θέμα, παίδες, σε κάτι τέτοια ευτράπελα και λοιπές (συνήθως δυσάρεστες) καταστάσεις: τις αναπολούμε μετά από καιρό και γελάμε! Όταν τις βιώνουμε, όμως;
@makisg: Α, πα, πα, πα, πα! Λέγονται αυτά τα πράγματα; Να με πάρουν στο "ψιλό;" Έχετε τη χαρά και την τιμή να είσαστε οι πρώτοι που την ακούτε!
@Tasoula Fazzoula: Να σου πω την αλήθεια, κι εγώ εκπλάγηκα με το κουράγιο μου! Αφού δεν τα "μούτζωσα" να σηκωθώ να φύγω στα μισά του ταξιδιού, πάλι καλά!
@giannismits: Και πού να δεις το ολοκαίνουριο κινητό που παράτησα ο μαλακοπίτουρας στο αεροδρόμιο του Πεκίνου! Άλλη φορά, θα σας ενημερώνω πού θα πηγαίνω διακοπές, έτσι ώστε να έρχεστε από πίσω μου και να μαζεύετε ότι πράγματα αξίας ξεχνάω! Έχω ένα μικρό θεματάκι, πώς να το κάνουμε...
 

Pan Kai

Member
Μηνύματα
23
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου που δεν έχω πάει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ένα "Ταξίδι Ζωής"
@ggonholidays: Καλά, μιλάμε, είχε έρθει ένα φιλαράκι να με παραλάβει από το Ελληνικό για να με πάει σπίτι. (Βασικά δεν ήρθε τόσο για μένα, όσο για να δει τί του έφερα από την Αγγλία!... Αλλά, θα μου πεις, έτσι δεν κάνουν όλοι; Τες πα...)
Με το που βγαίνω έξω από τον τελωνειακό χώρο και τον βλέπω, ποιά ήταν λέτε η πρώτη μου κουβέντα;...
...ΠΕΙΝΑΩΩΩ!!! :)
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.666
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Ούτε στον εχθρό μου!...
Πραγματικά! Ο τίτλος τα λέει όλα.
Μπράβο που άντεξες.
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
985
Likes
2.068
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολυνησία
αχ αυτή η νεολαία, όλα μπορεί να τα υπομείνει! μου θύμισες τα νιάτα μου με κάτι ανάλογο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom