Ο γύρος του κόσμου με Vespa!

Fenia20

Member
Μηνύματα
16
Likes
2
Πολυ ωραιες οι φωτογραφιες σας μπραβο σας και ειδικα αυτες που εχετε μεσα στο site σας ειναι τελειες !!!
Μπραβο σας πραγματικα αξιοζηλευτο ταξιδι !!Δυσκολο αλλα μοναδικο !!!
Επειδη εχω και γω vespa εγω ξερεις αρχιζω και σκεφτομαι μας πως γινεται και απο θεμα μηχανικων προβληματων ολα το βαρος που μπορει να σηκωσει ενα τετοιο μηχανακι ....Αλλα αμα υπαρχει θεληση τελικα ολα γινονται !!!
Παντα τετοια ευχομαι !!!:)
 
Μηνύματα
51
Likes
436
:lol:

Πολυ ωραιες οι φωτογραφιες σας μπραβο σας και ειδικα αυτες που εχετε μεσα στο site σας ειναι τελειες !!!
Μπραβο σας πραγματικα αξιοζηλευτο ταξιδι !!Δυσκολο αλλα μοναδικο !!!
Επειδη εχω και γω vespa εγω ξερεις αρχιζω και σκεφτομαι μας πως γινεται και απο θεμα μηχανικων προβληματων ολα το βαρος που μπορει να σηκωσει ενα τετοιο μηχανακι ....Αλλα αμα υπαρχει θεληση τελικα ολα γινονται !!!
Παντα τετοια ευχομαι !!!:)
Ακριβώς όπως το είπες είναι: Αν υπάρχει θέληση όλα γίνονται!
Σ' ευχαριστούμε για το σχόλιο.
 

athinoulinio

Member
Μηνύματα
31
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Αυστραλία
μπράβο ρε παιδιά!!! πολλά πολλά μπράβο.. χτίζετε μια ζωή γεμάτη εμπειρίες! πόσο ολοκληρωμένος παίζει να νιώθει ένας άνθρωπος όταν το κάνει αυτό.. congratz!
και φυσικά συγχαρητήρια για τα κότσια που έχετε να το κάνετε αυτό..
όσο βλέπω τις φωτογραφίες με τη βεσπα, απορώ πόσα μπορεί αν αντέξει ένα μηχανάκι.. και σφιγγεται λίγο η καρδιά μου! αλλά αφού τα καταφέρνετε, μπράβο!!! :)
 
Μηνύματα
51
Likes
436
μπράβο ρε παιδιά!!! πολλά πολλά μπράβο.. χτίζετε μια ζωή γεμάτη εμπειρίες! πόσο ολοκληρωμένος παίζει να νιώθει ένας άνθρωπος όταν το κάνει αυτό.. congratz!
και φυσικά συγχαρητήρια για τα κότσια που έχετε να το κάνετε αυτό..
όσο βλέπω τις φωτογραφίες με τη βεσπα, απορώ πόσα μπορεί αν αντέξει ένα μηχανάκι.. και σφιγγεται λίγο η καρδιά μου! αλλά αφού τα καταφέρνετε, μπράβο!!! :)
Η αλήθεια είναι ότι νιώθουμε πολύ τυχεροί που καταφέραμε να "τσουλήσουμε" τις ρόδες μας!
Όσο για κότσια, δεν χρειάζεται καθόλου.
Μόνο μια απόφαση χρειάζεται, να τα παρατήσεις όλα (ή ακόμα καλύτερα, να σε παρατήσουν αυτά :p)!
 

athinoulinio

Member
Μηνύματα
31
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
Αυστραλία
Η αλήθεια είναι ότι νιώθουμε πολύ τυχεροί που καταφέραμε να "τσουλήσουμε" τις ρόδες μας!
Όσο για κότσια, δεν χρειάζεται καθόλου.
Μόνο μια απόφαση χρειάζεται, να τα παρατήσεις όλα (ή ακόμα καλύτερα, να σε παρατήσουν αυτά :p)!
χρειάζεται κότσια, πώς δε χρειάζεται?! όταν βγαίνεις από την "ακτίνα ασφαλείας" σου μπορεί να προκύψει το οτιδήποτε.. η νομοθεσία σε κάποιες χώρες αλλάζει τόσο αντιδιαμετρικά σε σχέση με την δική μας φλωρο-νομοθεσία..
σε κάποιες χώρες δηλαδή υφίσταται η θανατική ποινή και άλλοι νόμοι που ούτε καν τους φαντάζεται κάποιος που δεν έχει ταξιδέψει σε άλλες ηπείρους..
ε όχι και δεν θέλει κότσια.. :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.613
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom