Ο υπερσιβηρικός σιδηρόδρομος

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Βασικά το θέμα της είναι η απόδραση από ένα γκουλάγκ, αλλά τα σκηνικά που δείχνει είναι από την περιοχή της βαικάλης, μογγολία κτλ. και δείχνει κάπου και τον ίδιο τον υπερσιβιρικό
 

ilenia

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Πραγματικα δεν ξερω αν φοβαμαι την ραδιενεργεια η οχι..Ξερω μονο οτι θελω να το κανω πεθαινω πραγματικα..Αλλα ναι συμφωνω κ εγω οτι πρεπει με τον υπερσιβηρικο να διασχισεις ολη την ρωσια οχι να φτασεις μονο μεχρι το ιρκουτσκ!Φφφφφ..Αντε να δουμε τι θα γινει..
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Βασικά το θέμα της είναι η απόδραση από ένα γκουλάγκ, αλλά τα σκηνικά που δείχνει είναι από την περιοχή της βαικάλης, μογγολία κτλ. και δείχνει κάπου και τον ίδιο τον υπερσιβιρικό

Μα και το ''Transiberian'' στο τρένο δεν είναι; Στο πραγματικό; Ελπίζω να μην είναι όλο ένα ψέμα και το'χα κάνει σκοινί κορδόνι! Βασικά όλη η ταινία εκεί γυρίζεται.

Αλλά επειδή αλλάξαμε τελείως θέμα, ας επανέλθουμε.

Νομίζω ότι τουλάχιστον για φέτος αυτό το ταξίδι αναβάλεται για μένα. Και λυπάμαι τόσο πολύ.......:(
 

evgkapou

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ενδιαφερομαι τρελα για ενα ταξιδι στον υπερσιβηρικο.Αν θες μπορουμε να μιλισουμε ψαχνω κ εγω ατομα αλλα ψαχνω κ πληροφοριες σχετικα με τ ταξιδι αν μπορεις πες μου που μπορω να ψαξω?

παιδιά, ενδιαφέρομαι και εγώ για ένα τέτοιο ταξίδι, ειδικά αν γίνει το καλοκαιρι! αν θέλετε μου στέλνετε μαιλ και μιλαμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.951
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom