Τσεχική Δημοκρατία ΠΑΩ ΠΡΑΓΑ τί προτείνετε

Smaragda53

Member
Μηνύματα
985
Likes
2.068
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολυνησία
Hotel Icon στην Πράγα με υπέροχα στρώματα Hastens, πολύ ωραίο πρωινό με πολλά φρούτα, άνετα δωμάτια, στο κέντρο, ήσυχο και οικονομικό.
Φαγητό στο Sveik, ωραίες σαλάτες, μπύρες, ωραίο περιβάλλον, στο κέντρο
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Hotel Icon στην Πράγα με υπέροχα στρώματα Hastens, πολύ ωραίο πρωινό με πολλά φρούτα, άνετα δωμάτια, στο κέντρο, ήσυχο και οικονομικό.
Φαγητό στο Sveik, ωραίες σαλάτες, μπύρες, ωραίο περιβάλλον, στο κέντρο
Το είχα δει αλλά τελικά μου φάνηκε ακριβο! Πάντως χαίρομαι που όντως είναι καλό γιατί στις φωτογραφίες φαίνεται εξαιρειτκο
Έκλεισα στο botanique Hotel Prague για την 25η!
Ξέρει κανείς αν είναι όπως φαίνεται;
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.465
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Θα γράψω 2 λόγια κάποια στιγμή για την πόλη μάλλον στο war Πράγα Βιέννη. Αυτό που θέλω να γράψω για την ωρα είναι ότι μερικά μέρη που προτείνει ο youtuber honest guide μπορεί να έχουν τραγικές διάφορες στις τιμές ακόμα και σε διάστημα μερικών μηνών! Ασύλληπτα πράγματα, μιλάμε για παραπάνω από διπλάσιες τιμές μέσα σε λίγους μήνες.

Η kantyna πχ, η πρώην τράπεζα νυν εστιατόριο-μπυραρία είναι πολύ καλή φάση και το κρέας πολύ νόστιμο αλλά οι τιμές είναι φαρμακείο. Θέλει έρευνα για πρόσφατες εμπειρίες στα μέρη που προτείνει.
 
Μηνύματα
410
Likes
1.350
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Θα γράψω 2 λόγια κάποια στιγμή για την πόλη μάλλον στο war Πράγα Βιέννη. Αυτό που θέλω να γράψω για την ωρα είναι ότι μερικά μέρη που προτείνει ο youtuber honest guide μπορεί να έχουν τραγικές διάφορες στις τιμές ακόμα και σε διάστημα μερικών μηνών! Ασύλληπτα πράγματα, μιλάμε για παραπάνω από διπλάσιες τιμές μέσα σε λίγους μήνες.

Η kantyna πχ, η πρώην τράπεζα νυν εστιατόριο-μπυραρία είναι πολύ καλή φάση και το κρέας πολύ νόστιμο αλλά οι τιμές είναι φαρμακείο. Θέλει έρευνα για πρόσφατες εμπειρίες στα μέρη που προτείνει.
Πηγα και εγω πολυ προσφατα και η αληθεια ειναι οτι παρακολουθησα αρκετα βιντεακια του πριν παω.Στην αρχη το ξεκινησε οντως πολυ αυθορμητα και βοηθησε πολυ ξενο κοσμο που επισκεφτονται την πολη να αντιμετωπισει πολλα tourist traps,αλλα και να δεις πως σκεφτονται στα παρασκηνια πισω απο τους τουριστες .Η αληθεια ειναι τον τελευταιο χρονο που εχει γινει ακομα πιο γνωστος και δεν εχει πολλες ποια ιδεες,πολλα μαγαζια παιζει να ναι χορηγιες και ενα ειδος διαφημισης με τον honest.Στο u glaubicu παντως που ειχα δει απο αυτον στη mala strana εφαγα πολυ ωραια και στο lokal αν,και στη αρχη μου φανηκε τερμα τουριστικο τελικα ειχε τιμιο φαγακι,φτηνο και ακομα καλυτερη μπιρα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom