ΠΡΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗ ΒΙΕΝΝΗ ΤΟ ΜΑΙΟ...!!!

mirelageor

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΙΑΘΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
παιδια γεια σας!ειμαι νεο μελλος της παρεας και χαιρομαι πολυ που υπαρχει αυτο το site και μπορουμε να μοιραζομαστε ολα αυτα που ζουμε σε καθε ταξιδι μας!εγω προγραμματιζω το πρωτο μου ταξιδι το μαιο στη βιεννη!βρηκα πολυ φθηνα εισητηρια με την skyeurope και το μονο προβλημα ειναι το ξενοδοχειο!!θελω καποια φθηνη επιλογη!δε με νοιαζει να ειναι κ hostel αρκει να ειναι καλο κ οχι πολυ μακρια απο το κεντρο!εχει κανεις να μου προτεινει κατι σε οικονομικη τιμη??για να σας δωσω να καταλαβεται να ειναι η τιμη του δικλινου μεχρι 80 ευρω...!!!:roll:
 

asterix

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
παιδια γεια σας!ειμαι νεο μελλος της παρεας και χαιρομαι πολυ που υπαρχει αυτο το site και μπορουμε να μοιραζομαστε ολα αυτα που ζουμε σε καθε ταξιδι μας!εγω προγραμματιζω το πρωτο μου ταξιδι το μαιο στη βιεννη!βρηκα πολυ φθηνα εισητηρια με την skyeurope και το μονο προβλημα ειναι το ξενοδοχειο!!θελω καποια φθηνη επιλογη!δε με νοιαζει να ειναι κ hostel αρκει να ειναι καλο κ οχι πολυ μακρια απο το κεντρο!εχει κανεις να μου προτεινει κατι σε οικονομικη τιμη??για να σας δωσω να καταλαβεται να ειναι η τιμη του δικλινου μεχρι 80 ευρω...!!!:roll:

ΚΑλημέρα επειδή πρίν ενα μηνα εψαχνα και εγω και μολις γυρισα απο Βιεννη για ψαξε στο bookings.com για το Ananas Hotel.Δίνει για την περιοδο αυτη 80 ευρω το δικλινο.Εγω πηγα στο Hilton vienna με 120 ευρω και με ολες τις συγκοινωνιες στο απεναντι πεζοδρομιο.Επισης απεναντι τερματιζει το cat.Παρα πολυ βολικο.Και φροντισε να παρεις vienna card
 

mirelageor

Member
Μηνύματα
20
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΚΙΑΘΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
παρισι
το κοιταξα το ξενοδοχειο αλλα εκεινες τις μερες ηταν πιο ακριβο,ηταν γυρω στα 92 ευρω και νομιζω ηθελε ολα τα χρηματα απο την αρχη!!αλλα τελικα βρηκα καποιο αλλο καλο μεσω εκεινης της σελιδας...!!σε ευχαριστω για τη βοηθεια...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.516
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom