"Πάρτυ Τιμών" από τη British Airways

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Τιμές-έκπληξη ανακοινώνει η British Airways για τους σημαντικότερους και πιο δημοφιλείς προορισμούς σε ολόκληρο τον κόσμο! «Πρόκειται για μία προσφορά που επιτρέπει στον καθένα να πραγματοποιήσει το ταξίδι που επιθυμεί – επαγγελματικό ή αναψυχής – σε όποια χώρα και πόλη του κόσμου επιθυμεί, με το μικρότερο δυνατό κόστος και με την ποιότητα που εγγυάται η British Airways», δήλωσε η διευθύντρια της εταιρείας στην Ελλάδα, κα Φρέντυ Στίερ.

Ενδεικτικά, το εισιτήριο μετ’ επιστροφής για τους παρακάτω προορισμούς με την προσφορά της British Airways διαμορφώνεται ως εξής:

Q Νέα Υόρκη, Βοστώνη, Μαϊάμι: από 351 ευρώ
Q Χονγκ Κονγκ: από 506 ευρώ
Q Λος Άντζελες, Σαν Φρανσίσκο: από 544 ευρώ
Q Πεκίνο: από 551 ευρώ

Οι τιμές είναι οι τελικές και συμπεριλαμβάνουν φόρους αεροδρομίου και τέλη κράτησης στο ba.com.

Οι προσφορά ισχύει για ταξίδια που θα πραγματοποιηθούν από Αθήνα μέχρι και 31 Μαϊου 2009, ενώ η κράτηση και η έκδοση εισιτηρίου πρέπει να ολοκληρωθούν μέχρι τις 15 Μαρτίου 2009.

Οι επιβάτες της British Airways έχουν πλέον την τύχη να ζουν την εμπειρία του Terminal 5 στο Heathrow! Στο υπερσύγχρονο αυτό terminal, η ευκολία στις ανταποκρίσεις είναι υποδειγματική, η ακρίβεια στις ώρες των πτήσεων πλησιάζει το τέλειο και ο χρόνος παραλαβής των αποσκευών είναι ο ελάχιστος.

Παράλληλα, η British Airways προσφέρει μέσω της ιστοσελίδας της τη δυνατότητα κράτησης ενός ολοκληρωμένου πακέτου, που μπορεί να περιλαμβάνει ξενοδοχείο, ενοικίαση αυτοκινήτου, κράτηση για θεατρική παράσταση ή περιήγηση στα αξιοθέατα του Λονδίνου. Με τον τρόπο αυτό απλουστεύεται η όλη διαδικασία και ο επιβάτης έχει τη δυνατότητα να κάνει έγκαιρα την κράτησή του για όποια υπηρεσία επιθυμεί, με την εγγύηση και τη σφραγίδα ποιότητας της British Airways.

Για κρατήσεις θέσεων, καθώς και για οποιαδήποτε πληροφορία αφορά το ταξίδι σας με την British Airways, μπορείτε να επισκεφθείτε την ανανεωμένη ιστοσελίδα της εταιρείας www.ba.com
 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μια παράκληση, αν είναι εύκολο να γράφουμε με μικρά τους τίτλους των θεμάτων και όχι με κεφαλαία, ώστε να φαίνονται πιο ομοιόμορφα. :)

Επίσης να πω ότι οι τιμές για ΗΠΑ τουλάχιστον ισχύουν για κρατήσεις μέχρι τέλος του μήνα και ταξίδι μέχρι τέλος μαίου. :)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Νέα Υόρκη με €400 :clap:

μου φαίνεται θα πάρω μια άνευ αποδοχών!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μας κούφανε η British. Αλέ ρετούρ LAX με 550 ευρώ :killme:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
πρώτη φορά μου αρέσει να κουφαίνομαι!!!!!!!!!
εις ανώτερα ....!!!!!!
άντε και οι υπόλοιπες !!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αυτά είναι χτυπήματα κάτω από την ζώνη για εμάς που δεν έχουμε την δυνατότητα για άλλη άδεια! :(:bleh::bleh::bleh:
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Και εδω γεννατε το ερωτημα.

Τι ειναι καλυτερο?
Να κλεισω μηνες νωριτερα εισητηριο για να πετυχω καλη τιμη?
η να ειμαι stand-by και να περιμενω τις προσφορες των αεροπορικων εταιρειων?
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Και εδω γεννατε το ερωτημα.

Τι ειναι καλυτερο?
Να κλεισω μηνες νωριτερα εισητηριο για να πετυχω καλη τιμη?
η να ειμαι stand-by και να περιμενω τις προσφορες των αεροπορικων εταιρειων?
Μα πόσο κάτω από τα 400 ευρώ να πέσει πια το Καράκας??? (Το μυαλό μου εκεί, εγώ....)
Αν βρεις τέτοια τιμή κι έχεις συγκεκριμένες ημερομηνίες, αλλά, κυρίως, ξέρεις ότι εκεί θέλεις να πας, ε, κλείστο να πάει στην ευχή!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Kοίτα, κι'εγώ έκλεισα μήνες πριν για LA, και ήταν 620 ευρώ. Τώρα το δίνει με 550, σιγά τη διαφορά. Και υπ'όψιν ότι τώρα έχει για συγκεκριμένες ημερομηνίες. Επομένως η γνώμη μου είναι ότι αν είσαι γενικώς ελεύθερος από άποψη ημερομηνιών, περιμένεις, αφού πλέον όλο προσφορές σκάνε. Αν όμως σε βολεύουν πιο συγκεκριμένες μέρες, τα κλείνεις μήνες πριν, ξέροντας ότι ίσως βγουν στο μέλλον κάποια εισητήρια που δε θα απέχουν όμως και τρομερά στην τιμή. :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom