Βουλγαρία Παλια ταυτοτητα για Βουλγαρια.

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Προκειται να παρακολουθησουμε μια συναυλια στην Σοφια και μια φιλη που θα ερθει μαζι μας εχει μονο παλια ταυτοτητα. Ξερετε αν θα εχει προβλημα;Αν ξερει καποιος σιγουρα παρακαλω να βοηθησει.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.000
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Προκειται να παρακολουθησουμε μια συναυλια στην Σοφια και μια φιλη που θα ερθει μαζι μας εχει μονο παλια ταυτοτητα. Ξερετε αν θα εχει προβλημα;Αν ξερει καποιος σιγουρα παρακαλω να βοηθησει.
Κανείς δε μπορεί να σου πεί με σιγουριά. Εξαρτάται από το συνοριακό φρουρό που θα πέσεις στα Βουλγάρικα σύνορα. Πάντως, η φίλη σου προλαβαίνει να βγάλει και καινούργια ταυτότητα.
 

tomas#edessa

Member
Μηνύματα
19
Likes
2
αν προλαβαίνει καλύτερα να μην ρισκάρει,εμείς είχαμε περάσει αλλά γινόταν χαμός στα σύνορα και ούτε που τις είδανε...
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Ας ρωτησω και εγω σχετικα με τη ταυτοτητα.
Τωρα που θα ερθω Ελλαδα και εχω χρονο,σκεφτομαι να βγαλω καινουρια ταυτοτητα. Μπορει καποιος να με βοηθησει με τη διαδικασια. Τι χαρτια χρειαζομαι...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.000
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ας ρωτησω και εγω σχετικα με τη ταυτοτητα.
Τωρα που θα ερθω Ελλαδα και εχω χρονο,σκεφτομαι να βγαλω καινουρια ταυτοτητα. Μπορει καποιος να με βοηθησει με τη διαδικασια. Τι χαρτια χρειαζομαι...
http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=139&Itemid=132&lang=
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom