Πανε και οι Κυριακες!...

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Welcome και απο μένα!!!
Ποιές κυριακές?Και γω 3-4 μέρες έχω που ανακάλυψα το site και κάθε βράδυ τρώω καμιά ώρα μέσα χαζεύοντας (χώρια τις γρήγορες ματιές όλη τη μέρα). Άστα να πάνε :p
 

ikons

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κιουρκα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Welcome και απο μένα!!!
Ποιές κυριακές?Και γω 3-4 μέρες έχω που ανακάλυψα το site και κάθε βράδυ τρώω καμιά ώρα μέσα χαζεύοντας (χώρια τις γρήγορες ματιές όλη τη μέρα). Άστα να πάνε :p
καλωσηλθες Sklull!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.965
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Κωστή, χίλια συγγνώμη, άθελά μου σε παρέσυρα κι εσένα στον κατήφορο...Σου κρούω τον κώδωνα από τώρα που είναι νωρίς!!!! Ξέρεις τι αντροχωρίστρα είναι ετούτο το φόρουμ??????
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
αντροχωριστρα δε λες τιποτα κι εγω κοντευω να χωρισω,η να φυγει το λαπτοπ καμια μερα απ το παραθυρο.
καλως ηρθες κιολας!!!!
 

ikons

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κιουρκα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Κωστή, χίλια συγγνώμη, άθελά μου σε παρέσυρα κι εσένα στον κατήφορο...Σου κρούω τον κώδωνα από τώρα που είναι νωρίς!!!! Ξέρεις τι αντροχωρίστρα είναι ετούτο το φόρουμ??????
ωχ.........
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Welcome και απο μένα!!!
Ποιές κυριακές?Και γω 3-4 μέρες έχω που ανακάλυψα το site και κάθε βράδυ τρώω καμιά ώρα μέσα χαζεύοντας (χώρια τις γρήγορες ματιές όλη τη μέρα). Άστα να πάνε :p
μπαίνεις πολύ λίγο!!! θα φάς πόρτα...:D
 

ikons

Member
Μηνύματα
34
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κιουρκα
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνια
Κωστή, χίλια συγγνώμη, άθελά μου σε παρέσυρα κι εσένα στον κατήφορο...Σου κρούω τον κώδωνα από τώρα που είναι νωρίς!!!! Ξέρεις τι αντροχωρίστρα είναι ετούτο το φόρουμ??????
παντα οι φιλοι δεν ειναι που σε σπρωχνουν στα ναρκωτικα?...
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Ρε παιδιά εμένα στο τέλος θα με απολύσουν...Πιο πολύ είμαι στο σαιτ παρά δουλεύω:haha::haha::haha:.
Rosa οι φίλοι σου είναι και δικοί μας...........:welcome2:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.283
Μηνύματα
886.555
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom