Βέλγιο Γαλλία Παρίσι - Μπρυζ - Νορμανδία - Βρετάνη - Λίγηρας

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Πολυ ενδιαφερουσα και κατατοπιστικη ιστορια με υπεροχες φωτογραφιες.Σχεδιαζω αναλογο ταξιδι τον ιουνιο αλλα μονο με τρενα.σιγουρα θα βρω τις ακρες,εχω μονο μια ερωτηση.Εχω βαλει μον σαιν μισελ στο πλανο αλλα ειμαι υψοφοβικη.Απο τις φωτο δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα.Δεν θα ηθελα να φτασω και να γυρισω πισω.Καθε βοηθεια πολυτιμη!
 
Last edited:

greco

Member
Μηνύματα
1.144
Likes
3.315
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος Τουρκιας
Πανεμορφα μερη,εξαιρετικη αφηγηση,εκπληκτικες φωτο...Χιλια μπραβο @manasta !Και στα επομενα ευχομαι!
 

manasta

Member
Μηνύματα
49
Likes
287
Χορταστικό ταξίδι και άκρως κατατοπιστική η ιστορία σου. Ευχαριστούμε!
Ευχαριστώ πολύ @katkats! Καλή χρονιά εύχομαι με υγεία και πολλά πολλά ταξίδια!

Πανεμορφα μερη,εξαιρετικη αφηγηση,εκπληκτικες φωτο...Χιλια μπραβο @manasta !Και στα επομενα ευχομαι!
Ευχαριστώ πολύ @greco! Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία!
 
Last edited by a moderator:

manasta

Member
Μηνύματα
49
Likes
287
Πολυ ενδιαφερουσα και κατατοπιστικη ιστορια με υπεροχες φωτογραφιες.Σχεδιαζω αναλογο ταξιδι τον ιουνιο αλλα μονο με τρενα.σιγουρα θα βρω τις ακρες,εχω μονο μια ερωτηση.Εχω βαλει μον σαιν μισελ στο πλανο αλλα ειμαι υψοφοβικη.Απο τις φωτο δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα.Δεν θα ηθελα να φτασω και να γυρισω πισω.Καθε βοηθεια πολυτιμη!
Καλή χρόνια @coco! Ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο σου.

Σχεδιάζεις ένα τέλειο ταξίδι! Το Μον Σεν Μισέλ θεωρώ ότι δεν θα σε δυσκολέψει.
Για την επίσκεψή σου ακολουθείς ένα εσωτερικό μονοπάτι μαζί με πάρα πολύ κόσμο και δεξιά και αριστερά υπάρχουν κτίρια. Το μονοπάτι αυτό - αρκετά ανηφορικό - καταλήγει στην κορυφή που είναι το αβαείο. Επίσης, μεγάλο μέρος της επίσκεψης ειναι σε εσωτερικό, κλειστό χώρο. Πάντως, σε κανένα σημείο δεν αναγκάζεσαι να πλησιάσεις τα άκρα του κάστρου. Αντιθέτως, μπορείς άνετα σε πολλά σημεία να σταθείς και να θαυμάσεις την εκπληκτική θέα από μακρυά, χωρίς να πλησιάσεις στα άκρα. Νομίζω πως θα το απολαύσεις!
 
Last edited:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.280
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ονειρεμένο Ταξίδι
ρωσια
Πολυ σε ευχαριστω...ακομα και βιντεο δεν μου εδιναν καθαρη ιδεα..Νομιζω θα τα καταφερω!Το θελω τοσο πολυ!Να σαι καλα,ευχαριστω για τη βοηθεια και παλι!
 

menios

Member
Μηνύματα
14
Likes
6
Εντάξει το Παρίσι είναι το κάτι άλλο, αλλά και η Bruges τι τέλεια!!! φανταστικό το ιστορικό κέτρνο απίστευτα κτίρια και φοβερή οργάνωση, αν και είχα πάει Χριστούγεννα και το κρύο ήταν πολύ τσουχτερό, δεν μπορώ να μην πω ότι είναι από τα πιο όμορφα μέρη που έχω επισκεφτεί. Τα Χριστούγεννα είχαν στήσει παγοδρόμιο στην κεντρική πλατεία και γύρω του μικρά πρόχειρα μαγαζάκια σαν παζάρι, με πολύ ζεστό κρασί και βάφλες βέβαια!!:) Η δε βόλτα με το καραβάκι αλλά και με την άμαξα αξίζει!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.639
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom