• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιούλιο - Σεπτέμβριο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Ηνωμένο Βασίλειο Περι Συναλλαγματος στην Αγγλια!

purinas

New Member
Κάποιος που πήγε τώρα πρόσφατα και πλήρωνε με κάρτα, μπορεί να μας πεί πόσο του κρατούσε η τράπεζα για κάθε συναλλαγή?

carouzos

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Κάποιος που πήγε τώρα πρόσφατα και πλήρωνε με κάρτα, μπορεί να μας πεί πόσο του κρατούσε η τράπεζα για κάθε συναλλαγή?
Καλησπερα φιλε μου...περισυ ειχε καποια μικρη χρεωση η alpha bank που ετυχε να ειχα καρτα..ενας φιλος που πηγε προσφατα μου εκανε παραπονα για κρατησεις που εφτασαν στο 1€... Στην θεση σου θα τηλεφωνουσα στην τραπεζα που εχεις να σου δωσει τις οποιες πληροφοριες...

PoppyTh

Member
Επόμενο Ταξίδι
Βορεια Αφρικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Route 66
Η eurobank που χρησιμοποίησα για αγορες εως 50€ χρεωνει εκτος απο το στανταρακι 1€ συν 2% του ποσου. Αν το ποσο ειναι μεγαλυτερο αυξανεται και η προμηθεια. Αν εχεις χρονο ψαξε λιγο τη λυση της καρτας Revolut. Εμεις δεν προλαβαιναμε.

carouzos

Member
Επόμενο Ταξίδι
Μακαρι να ξερα...
Η eurobank που χρησιμοποίησα για αγορες εως 50€ χρεωνει εκτος απο το στανταρακι 1€ συν 2% του ποσου. Αν το ποσο ειναι μεγαλυτερο αυξανεται και η προμηθεια. Αν εχεις χρονο ψαξε λιγο τη λυση της καρτας Revolut. Εμεις δεν προλαβαιναμε.
Παιδια εχει να κανει την προμηθεια που εχει η μεσολαβητρια τραπεζα.Μολις πηρα τηλεφωνο...το maximum μου ειπαν που μπορει να φτασει η χρεωση ειναι εως και 2,50euro

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.382
Μέλη
35.252
Νεότερο μέλος
Thomasgt

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom