Αυστρία Σλοβακία Τσεχική Δημοκρατία Πληροφορίες για Αυστρία-Μπρατισλάβα-Τσεχία

Julakii7

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Γεια σας!!Ετοιμαζόμαστε για ένα ταξίδι 11 ημερών με μια φίλη μου στην Μπρατισλάβα και σκεφτήκαμε αφού βρήκαμε φτηνά εισιτήρια για Λονδίνο να πάμε κι εκεί ένα 2ήμερο! Βρήκαμε πτήση απο Salzburg με 34 euro , απλά το θέμα μας είναι πως θα πάμε μέχρι εκεί και πόσο θα κοστίσει! Επίσης μήπως μπορείτε να μου δώσετε πληροφορίες για τις διαδρομές:
Bratislava-Linz(Αυστρία) αεροδρόμιο
Bratislava-Brno (Τσεχία) αεροδρόμιο
Bratislava-Ostrava(Τσεχία) αεροδρόμιο
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
δεν καθεστε καλυτερα τ0 2ημερο στν Μπρατισλαβα και το 9μερο στο Λοντον;:icecream:;)
 

MOSXRI

Member
Μηνύματα
395
Likes
96
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάθε επόμενο!
Δες σε αλλα σχετικά θεματα. Υπαρχουν πολλες εταιριες λεωφορείων που εκτελούν τα δρομολόγια που αναφέρεις. Μια τετοια που πρόχειρα μου έρχεται στο μυαλό και αν δεν κάνω λάθος την έχει προτεινει ο Thanasis U2 ειναι η orangeways.
 

MariaMoSam

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους! Μήπως ξέρει κάποιος πως μπορώ να πάω από Βιέννη Ceske Budejovice; Το αεροπλάνο φτάνει στη Βιέννη στις 18 Ιουλίου στις 5 το απόγευμα. Ευχαριστώ
 

spyros91

Member
Μηνύματα
869
Likes
789
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ντουμπαι
θελω να ρωτησω κατι..σχεδιαζω να κλεισω εισιτηρια για Βιεννη-Πραγα-Μπρατισλαβα.. Αθηνα-Βιεννη, Μπρατισλαβα -Αθηνα... απο Βιεννη θα παω πραγα και απο Πραγα Μπρατισλαβα με λεωφορειο η τρενο.. υπαρχει περιπτωση να υπαρχει χιονοπτωση π.χ. και να μην γινουν τα δρομολογια??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.644
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom