Ικαρία Πληροφορίες για Ιαματικά λουτρα Ικαρίας?

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Θα ήθελα μερικες πληροφορίες για τα Ιαματικά λουτρα της Ικαρίας, οπου ενδιαφερεται ο πατερας μου να παει το καλοκαίρι. Οποιαδήποτε πληροφορία για περιοχες διαμονή μεταφορες (καθοτι δεν θα παρει αυτοκίνητο) κτλ καλοδεχουμενη.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.428
Likes
7.805
Θα ήθελα μερικες πληροφορίες για τα Ιαματικά λουτρα της Ικαρίας, οπου ενδιαφερεται ο πατερας μου να παει το καλοκαίρι. Οποιαδήποτε πληροφορία για περιοχες διαμονή μεταφορες (καθοτι δεν θα παρει αυτοκίνητο) κτλ καλοδεχουμενη.
Τα λουτρά είναι στα Θέρμα. Το κοντινότερο λιμάνι για να πάει κανείς είναι αυτό του Άγιου Κήρυκου. Από Άγιο Κήρυκο για Θέρμα χρειάζεται ταξί, αλλά για όσες μέρες μείνει στα Θέρμα δεν θα ξαναχρειαστεί μεταφορικό μέσο μιας και τα λουτρά, οι ταβέρνες και τα καφενεία/ζαχαροπλαστεία είναι μαζεμένα στο λιμανάκι του χωριού. Τώρα από δωμάτια δεν γνωρίζω προσωπικά κάποιο να προτείνω, μπορεί να σε βοηθήσει αυτό όμως: ΙΑΜΑΤΙΚΕΣ ΠΗΓΕΣ ΙΚΑΡΙΑΣ - Ikarian Mineral Springs
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Ευχαριστω πολυ!! Ο πατερας μου θα παει αεροπορικως απο Ηρακλειο για να μην ταλαιπωρηθει πολυ μεγαλος ανθρωπος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.801
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom