Άνδρος Τήνος Πληροφορίες για άνδρο - Τήνο

Κατ

Member
Μηνύματα
6
Likes
6
Καλημέρα σε όλη την παρέα!! Σε προηγούμενη ερώτηση είχα αποφασίσει με την βοήθεια σας για διακοπές Κύθνο - Σέριφο αλλά φάγαμε άκυρο καθώς δεν έχει ώρες πλοίο που να μας βολεύουν.. Οπότε επιλέξαμε 4 μέρες άνδρο και 3 μέρες Τήνο.. Τι έχετε να μου πείτε γι αυτά τα νησιά;εχουν ωραίες παραλίες, είναι όμορφα νησιά; ; (όπως είχα πει δεν μπορώ τις πολλές ώρες ταξιδιού σε θάλασσα κι έτσι απορρίπτω δυστυχώς αρκετά 🤷🏼‍♀️)
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Καλημέρα.
Τι έχετε να μου πείτε γι αυτά τα νησιά;
Ότι χρειάζονται και τα δύο όχημα πρώτα και κύρια. Είναι μεγάλα νησιά και τα δύο.
εχουν ωραίες παραλίες;
Σαφέστατα κι έχουν.
είναι όμορφα νησιά;
Τα χωριά της Τήνου είναι εκπληκτικά, ίσως τα καλύτερα στις Κυκλάδες. Η χώρα όχι τόσο, εν αντιθέσει με αυτήν της Άνδρου, που διαθέτει επίσης και ωραία φύση σα νησί, παραδόξως για Κυκλάδες.
Καλή επιλογή, με το 7ήμερο να σας φτάνει οριακά, πρέπει να στε κάθε μέρα σε κίνηση.
 

Κατ

Member
Μηνύματα
6
Likes
6
Έχεις να μου προτείνεις σε ποιο μέρος της Τήνου θα ήταν καλύτερο ναμείνω;
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.320
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland

maria91

Member
Μηνύματα
2.085
Likes
1.953
Καλημέρα σε όλη την παρέα!! Σε προηγούμενη ερώτηση είχα αποφασίσει με την βοήθεια σας για διακοπές Κύθνο - Σέριφο αλλά φάγαμε άκυρο καθώς δεν έχει ώρες πλοίο που να μας βολεύουν.. Οπότε επιλέξαμε 4 μέρες άνδρο και 3 μέρες Τήνο.. Τι έχετε να μου πείτε γι αυτά τα νησιά;εχουν ωραίες παραλίες, είναι όμορφα νησιά; ; (όπως είχα πει δεν μπορώ τις πολλές ώρες ταξιδιού σε θάλασσα κι έτσι απορρίπτω δυστυχώς αρκετά 🤷🏼‍♀️)
Αν θες ησυχια,ομορφια και ΠΑΡΑ πολυ αερα πας στην χωρα της Ανδρου αλλα καθε μερα θες αμαξι για παραλια...αν τωρα εισαι της διασκεδασης,του ποτου και δε θες να παιρνεις καθε μερα αμαξι για μπανιο τοτε μενεις στο Μπατσι...ωστοσο αν θες να δεις "ολο" το νησι μπορεις να σπασεις την διαμονη κ στις 2 περιοχες που σου αναφερω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.481
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom