Βέλγιο Πληροφορίες για ταξίδι Βέλγιο Γερμανία

Thaninho

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα σας στις 9 Δεκεμβρίου πετάμε με την παρέα μου προς το Βέλγιο (αεροδρόμιο σαρλερουα) φτάνουμε 9 το βράδυ ώρα Βελγίου. Πώς θα πάμε στις Βρυξέλες από εκεί; Βλέπω είναι κάπως μακριά και προβληματιζόμαι. Το σχέδιο είναι να κάνουμε καμία βόλτα στις Βρυξέλλες το βράδυ και να φάμε κάπου γιατί θέλουμε πρωί πρωί να πάμε στο Ντόρτμουντ. Τι επιλογές υπάρχουν για την μεταφορά μας εκεί; Μου έχουν πει για τραίνο και λεωφορείο αλλά δεν μου είπαν ακριβός τις εταιρίες για να δω δρομολόγια και τιμές. Ευπρόσδεκτες και όποιες άλλες πληροφορίες - πληροφορίες για το ταξίδι. Συγγνώμη που τα έγραψα λίγο τζουβλα αλλά έχω άγχος
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
Καλησπέρα σας στις 9 Δεκεμβρίου πετάμε με την παρέα μου προς το Βέλγιο (αεροδρόμιο σαρλερουα) φτάνουμε 9 το βράδυ ώρα Βελγίου. Πώς θα πάμε στις Βρυξέλες από εκεί; Βλέπω είναι κάπως μακριά και προβληματιζόμαι. Το σχέδιο είναι να κάνουμε καμία βόλτα στις Βρυξέλλες το βράδυ και να φάμε κάπου γιατί θέλουμε πρωί πρωί να πάμε στο Ντόρτμουντ. Τι επιλογές υπάρχουν για την μεταφορά μας εκεί; Μου έχουν πει για τραίνο και λεωφορείο αλλά δεν μου είπαν ακριβός τις εταιρίες για να δω δρομολόγια και τιμές. Ευπρόσδεκτες και όποιες άλλες πληροφορίες - πληροφορίες για το ταξίδι. Συγγνώμη που τα έγραψα λίγο τζουβλα αλλά έχω άγχος
Θα πας με λεωφορειο κλεινοντας on line με την εταιρεια Flibco. Στα τεσσερα εισιτηρια ειναι το ένα δώρο. Την χρησιμοποιησα πριν ένα μήνα για να παω στο αεροδρόμιο από LIlle. το αεροhttps://www.flibco.com/en/shuttle-brussels-charleroi
Την ώρα που θα φτάσεις επειδή θα είναι αργά κανε μια βόλτα στην Grand Place και βρειτε να φατε καπου εκει κοντα.
 
Last edited:

Thaninho

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Σας ευχαριστώ πολύ έφυγε το ένα άγχος τώρα ξέρει κανείς να μου πει πως θα πάμε στο Ντόρτμουντ από Βρυξέλες;
 

Thaninho

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Για την Flixbus ξέρετε είναι καλή; γιατι και βλεπω ειναι φθηνότερη και μας βολεύει αρκετά με τα δορμολογια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom