Virgin Atlantic Virgin Atlantic - Ερωτήσεις & Πληροφορίες

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Διαβάζω ότι η Virgin δεν εκπληρώνει τους στόχους της και η Singapore σκέφτεται το ενδεχόμενο να πουλήσει. Φημολογείται ότι θα προσχωρήσει σε κάποια συμμαχία εναλλακτικά. Αν και το πιο λογικό είναι να ενταχθεί στη Star Alliance, λόγω Singapore και code-share flights με άλλα μέλη, γράφουν ότι η πιθανότητα είναι εξίσου μεγάλη και για τη Skyteam.
 

amazonios

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσια
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσηβιρικος Ρωσια-Πεκιν
Προκειτε να ταξιδεψω με αυτην την εταιρια ,θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου γραψει την γνωμη του για την συγκεκριμενη εταιρια.
Σας Ευχαριστω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Πετούσε κάποτε Αθήνα-Λονδίνο.Σέρβις και άνεση απο τα καλύτερα που έχω συναντήσει.Που θα πας με την Virgin?
 

amazonios

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσια
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσηβιρικος Ρωσια-Πεκιν
Λεω για Κουβα τον Νοεμβριο
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Είναι καλή, όσο καλή μπορεί να είναι κάποια στην οικονομική θέση long haul. Γενικότερα ακριβά εισιτήρια, σχετικά καλό σέρβις, πουλάνε μοδά-μούρη. Αρκούν αυτά?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πετούσε κάποτε Αθήνα-Λονδίνο.Σέρβις και άνεση απο τα καλύτερα που έχω συναντήσει.Που θα πας με την Virgin?
Και γω μαζι της ειχα πεταξει για Λονδινο αλλα μιλαμε πριν το 2000.
Νομιζα οτι ειχε εξαφανιστει.Θυμαμαι μεγαλα αεροσκαφη,ικανοποιητικο φαγητο,εξυπηρετικο πληρωμα...δεν νομιζω να ειχα βρει κατι ασχημο.Βεβαια απο τοτε μεχρι τωρα.......
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
Το τελευταίο ταξίδι με Virgin για Λονδίνο το έκανα όντως το 2000(Χριστούγεννα),μετά πρέπει να συνέχισε για κανένα χρόνο ακόμη.

Πάντως το σέρβις(φαγητό κτλ) ήταν πολύ καλό για οικονομική θέση.Επίσης θυμάμαι οτι είχαν δώσει σε όλα τά παιδιά τσάντα με τετράδια,μαρκαδόρους κτλ για να ξεχνιούνται στήν πτήση.
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Αν θυμάμαι καλά το ATH-LON σταμάτησε μετά τη 09/11...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μιλαμε για 2 διαφορετικες εταιριες...αλλο η παλια Virgin και αλλο η Vigrin Atlantic...
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.370
Likes
14.270
ΟΚ μάλλον θα ξέρεις κάτι περισσότερο.Στο site τους πάντως την παρουσιάζει σαν συνέχεια της Virgin.΄Οταν μπορέσεις πές μας τι έχει αλλάξει.
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Τελικά η Virgin Atlantic ή η Virgin Express πετούσε για Ελλάδα? Έχω ξεχάσει εντελώς.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom