Προσφορές ΒΑ για ΗΠΑ

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Ενόψει των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς η εταιρεία προσφέρει ειδικούς ναύλους για εισιτήρια μετ' επιστροφής από την Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη για ορισμένους από τους πιο δημοφιλείς προορισμούς των ΗΠΑ.

Συγκεκριμένα:
* Νέα Υόρκη: από 524 ευρώ
* Ουάσιγκτον: από 564 ευρώ
* Σικάγο: από 608 ευρώ
* Μαϊάμι: από 688 ευρώ
* Λος Άντζελες: από 747 ευρώ
* Σαν Φρανσίσκο: από 747 ευρώ.

Οι τιμές είναι τελικές, συμπεριλαμβάνουν όλους τους φόρους και το τέλος κράτησης μέσω του Book Flights, Hotels, Holidays, Car Rental with British Airways - BA.com , ενώ ισχύουν για ταξίδια που θα πραγματοποιηθούν μέχρι και τις 31 Μαρτίου 2010, ενώ η αγορά του εισιτηρίου πρέπει να ολοκληρωθεί μέχρι τις 15 Δεκεμβρίου.
Οι επιβάτες θα έχουν τη δυνατότητα να απολαύσουν και τις μοναδικές υπηρεσίες του Terminal 5 στο αεροδρόμιο Heathrow του Λονδίνου.
 
Last edited by a moderator:

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ενα τετοιο ταξιδι αποκλειεται 1.5 μηνα νωριτερα να μην τοχεις προγραματισει και να ψαχνεις ακομα πτηση...αρα δωρο αδωρον,πλην καποιου επιχειρηματια που προεκυψε να μεταβει usa.
εγω εβαλα british για ιουλη new york και μουβγαλε ενα μεγαλοπρεπες 800αρακι+:haha:

alla de ptooyme....
 

highlander

Member
Μηνύματα
72
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ
ενα τετοιο ταξιδι αποκλειεται 1.5 μηνα νωριτερα να μην τοχεις προγραματισει και να ψαχνεις ακομα πτηση...αρα δωρο αδωρον,πλην καποιου επιχειρηματια που προεκυψε να μεταβει usa.
εγω εβαλα british για ιουλη new york και μουβγαλε ενα μεγαλοπρεπες 800αρακι+:haha:

alla de ptooyme....

Και εγώ ψάχνω για Ιούνιο τελικά (αρχικά είμουν στον Μάρτη, που είχε καλή προσφορά η lufthansa) αλλά βλέπω 700άρια και άνω. Λες να βγει κάτι τον Δεκέμβριο ή μήπως είναι τίποτα high season και δεν βγάζουν καλές προσφορές?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.793
Likes
18.398
Και εγώ ψάχνω για Ιούνιο τελικά (αρχικά είμουν στον Μάρτη, που είχε καλή προσφορά η lufthansa) αλλά βλέπω 700άρια και άνω. Λες να βγει κάτι τον Δεκέμβριο ή μήπως είναι τίποτα high season και δεν βγάζουν καλές προσφορές?
Λογικά θα βγουν προσφορές και μάλιστα καλές από Μάρτη και πέρα...
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Θελει πολυ ψαξιμο. Εγω ψαχνω για ενδιαμεσο σταθμο την ανατολικη ακτη των ΗΠΑ, αλλα και για ΝΥ καλα εινμαι. Αν κλεισετε νωρις το Αθηνα - Ρωμη τοτε ειναι καλη προσφορα. Δειτε:
 

Attachments


Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.841
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom