Προσφορές από Alitalia μέχρι 15/07!

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μιλάμε για ανεκδοτάρα!!! Πόσα είπαμε σε πληρώνουν για να ταξιδέψεις με Alitaria?

Έχει αστερίσκο για τις βαλίτσες? Οι τιμές είναι με τις χαμένες βαλίτσες ή χωρίς?
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
η προσφορά αφορά κυρίως τους φίλους από Θεσσαλονικη. από Αθήνα ισχύει εδώ κ μήνες η προσφορά των 126. πιο ασφαλείς οι βαλίτσες με την ΑΖ παρά με κάθε άλλη εταιρεία μετά τις τελευταίες επενδύσεις στο Φιουμιτσίνο. αν εξαιρέσεις την easy με το 50άρικο, και μικρά παιδιά ξέρουν ότι η ΑΖ είναι μονόδρομος για Ιταλία. κλάση, αρχοντιά, τέλεια ωράρια. και τα παιδιά ΑΖ θέλουν...
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
και μικρά παιδιά ξέρουν ότι η ΑΖ είναι μονόδρομος για Ιταλία. κλάση, αρχοντιά, τέλεια ωράρια. και τα παιδιά ΑΖ θέλουν...
:haha::haha::haha: Ελα ρε συ, Samion, με τις υπερβολές σου...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
:haha::haha::haha: Ελα ρε συ, Samion, με τις υπερβολές σου...
το ορκίζομαι! με τα αυτιά μου άκουσα χτες σε φιλική παρέα (που συνευρέθησαν κ μέλη του φόρουμ) παιδί να λέει ότι Ρώμη μόνο με Αλιτάλια θέλει να πάει. κι από παιδί κ τρελλό όπως λέει η παροιμία..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
το ορκίζομαι! με τα αυτιά μου άκουσα χτες σε φιλική παρέα (που συνευρέθησαν κ μέλη του φόρουμ) παιδί να λέει ότι Ρώμη μόνο με Αλιτάλια θέλει να πάει. κι από παιδί κ τρελλό όπως λέει η παροιμία..
Θα άκουσες τότε και τις αποδώσεις που δίνει στο στοίχημα το χάσιμο των αποσκευών από την Alitaria...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αποσκευές δεν έχασα ακόμα κι ας έκανα τράνζιτ στο Φιουμιτσίνο, αλλά αυτά τα άθλια σαλατίνι θεωρούνται υπηρεσίες ποιότητας; Άσε που ζήτησα ένα ντεπόν και δεν είχανε
Λύση ανάγκης θα την χαρακτήριζα αν και δελεαστική σε τιμές (ειδικά εκείνα τα 99 ευρώ)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αποσκευές δεν έχασα ακόμα κι ας έκανα τράνζιτ στο Φιουμιτσίνο, αλλά αυτά τα άθλια σαλατίνι θεωρούνται υπηρεσίες ποιότητας; Άσε που ζήτησα ένα ντεπόν και δεν είχανε
Λύση ανάγκης θα την χαρακτήριζα αν και δελεαστική σε τιμές (ειδικά εκείνα τα 99 ευρώ)
μήπως υπερβάλλεις? είναι καλύτερα δηλαδή τα "γεύματα" της Αιγαίου? είπαμε η εταιρεία δεν προσφέρει γεύματα σε ευρωπαικές πτήσεις. σταματήστε να κρίνετε κάτι που δεν προσφέρεται. αντί γευμάτων προσφέρει ελκυστικές τιμές που κι εγώ τις προτιμώ. λύση ανάγκης? και ποια είναι η ενδεδειγμένη λύση δηλαδή για Ιταλία? η αναξιόπιστη, κλειστοφοβική easy με τις τεράστιες ουρές και εγγυημένη ταλαιπωρία? ή αιγαίου-οα με το ξεροκόμματο για γεύμα και τις προσφορές τύπου 1 θέση σε κάθε απογευματινή πτήση της τετάρτης? όσοι ταξιδεύουν συχνά για ιταλία ξέρουν μόνοι τους ποια είναι η λύση. και οι υπόλοιποι ας κοιτάξουν πρώτα ΑΖ και μετά όλα τα άλλα.
όσο για το ντεπόν αν το ζήτησες έτσι φυσικά κ δεν είχαν αφού δεν υπάρχει στην ιταλία.αν ζήτησες τη δραστική ουσία τότε είναι πολύ περίεργο μια κ εμένα μου έχει τύχει και υπάρχει κανονικά.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
193 ευρω το Θεσσαλονικη -Ρωμη δεν το λες και τρελη προσφορα! Περιπου το Πασχα η κορη μου ειχε κλεισει με 150 ευρω το Θεσσαλονικη Ρωμη. Και αν μαλιστα επιλεξεις να επιστρεψεις με τη βραδινη πτηση και οχι με την πρωινη, ωστε να κερδισεις και μια μερα ακομη, τοτε η τιμη εκτινασσεται στα 266 ευρω. Δηλαδη την νορμαλ τιμη που εχει γενικα η alitalia απο Θεσσαλονικη!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
πλεον τα 150 τα θεωρουμε προσφορα....ε ρε...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom