Προσφορές AirFrance για ΗΠΑ!

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Από τώρα για τώρα?

Βγάλτε βρε άκαρδοι καμιά προσφορά και για Γιοχάνεσμπουρκ!!!
ακόμα ψάχνεις? άπληστε πόσο πιο κάτω από τα 530 των εμίρηδων το θέλεις?
πάντως αυτά της AF είναι δυσεύρετα και όχι για γιορτές. εκτός αν βρήκατε εσείς κάτι. για οκτώβρη τίποτε.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.790
Likes
18.311
ακόμα ψάχνεις? άπληστε πόσο πιο κάτω από τα 530 των εμίρηδων το θέλεις?
πάντως αυτά της AF είναι δυσεύρετα και όχι για γιορτές. εκτός αν βρήκατε εσείς κάτι. για οκτώβρη τίποτε.
Έχω κλείσει τηλεφωνικά με Κατάρ με 488!! Είμαι άπληστος καπετάνιε μου που θέλω 400 και κάτω? Το Μάρτη 350 το δίνανε...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Έχω κλείσει τηλεφωνικά με Κατάρ με 488!! Είμαι άπληστος καπετάνιε μου που θέλω 400 και κάτω? Το Μάρτη 350 το δίνανε...
άλλο μαρτης άλλο οκτώβρης όπως θα ξέρεις. θυμάμαι τους ισπανούς πόσο το δίνανε..κοίταζα και κοιτάω ακόμα αλλά θα περιμένω την άνοιξη μάλλον. μακάρι να το κατεβάσεις κι άλλο.
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εχθές που έριξα πάντως μια ματιά υπήρχε αρκετή διαθεσιμότητα.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.790
Likes
18.311
Εχθές που έριξα πάντως μια ματιά υπήρχε αρκετή διαθεσιμότητα.
Για τη Κατάρ λες για JNB?

Σαμίων, άλλος ο Μάρτης, άλλος ο Οκτώβρης ε? Δεν το ήξερα αγαπητέ, εγώ ευελπιστώ σε κάτι αντίστοιχο! Μάταια ε? Η κράτηση στη Κατάρ είναι μέχρι 1/9, δεν έχω πετάξει και μαζί τους και θα το ήθελα....απλά ότι γλυτώσουμε καλό είναι, έχουμε καταστραφεί οικονομικά με τα ταξίδια...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Για τη Κατάρ λες για JNB?

Σαμίων, άλλος ο Μάρτης, άλλος ο Οκτώβρης ε? Δεν το ήξερα αγαπητέ, εγώ ευελπιστώ σε κάτι αντίστοιχο! Μάταια ε? Η κράτηση στη Κατάρ είναι μέχρι 1/9, δεν έχω πετάξει και μαζί τους και θα το ήθελα....απλά ότι γλυτώσουμε καλό είναι, έχουμε καταστραφεί οικονομικά με τα ταξίδια...
τώρα μη σε πάρω και στο λαιμό μου, αλλά η τιμή που είπες ειναι σούπερ. πού θα βρεις καλύτερα..τώρα το δίνει 700+..δε χωνεύω τα μικρά αεροπλάνα που βάζουν για Αθήνα και γι αυτό θα έπαιρνα εμίρηδες αλλά αυτό είναι υποκειμενικότατο..
η τελευταία φράση σου μας αντιπροσωπεύει..δες το κι αλλιώς, αντί να επενδύουμε σε γερμανικά πολυκύλινδρα επενδύουμε σε ταξίδια..
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Για τη Κατάρ λες για JNB?

Σαμίων, άλλος ο Μάρτης, άλλος ο Οκτώβρης ε? Δεν το ήξερα αγαπητέ, εγώ ευελπιστώ σε κάτι αντίστοιχο! Μάταια ε? Η κράτηση στη Κατάρ είναι μέχρι 1/9, δεν έχω πετάξει και μαζί τους και θα το ήθελα....απλά ότι γλυτώσουμε καλό είναι, έχουμε καταστραφεί οικονομικά με τα ταξίδια...
Όχι..για ΝΥ μιλάω, αλλά με διέκοψαν στο γραφείο όσο έγραφα την απάντηση οπότε την καταχώρησα κανα2 ποστ μετά!
 

Demetrius

Member
Μηνύματα
32
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
Australia-N.Zealand
Έκλεισα για ΝΥC 6/11 αναχώρηση και 14/11 επιστροφή με delta (απ'ευθείας) και μου στοίχησε μόλις 345€ πανε-έλα και τώρα το βλέπω στα 384€..Είναι πολύ καλά!
 

makis 09

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Να μην ήταν αυτή η καταραμένη βίζα... 370 ευρώ παράβολα και πάνε έλα Αθήνα από Θεσσαλονίκη για 2 άτομα.
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
Έκλεισα σήμερα Αθήνα-Βοστώνη-Αθήνα 370 ευρώ, με KLM, από 21 έως 30 Νοεμβρίου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.234
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ο ένας ΝΥ, ο άλλος Βοστώνη, σταματήστε δεν αντέχω λέμε!!!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.675
Likes
50.527
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επίσης, στο σάιτ της AF έχει προσφορά στις πτήσεις που αγοράζει κανείς με τα μίλια του... Για όλο το Σεπτέμβριο η το αλέ-ρετούρ για ΝΥ είναι μόλις... 25.000 μίλια, τα μισά από το σύνηθες δηλαδή, ή αλλιώς τα μίλια που κερδίζει κανείς κάνοντας δύο HAV-ATH-HAV... Όσοι έχουν μίλια κι ενδιαφέρονται ας σπεύσουν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.742
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom