Προτάσεις για κοντινούς προορισμούς στην Αθήνα

sirene

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλησπέρα σας.

Έχω πάθει burnout και στην προσπάθειά μου να το παλέψω ψάχνω να βρω μέρος για μια ή δύο διανυκτερεύσεις κάπου ορεινά λίγο απομονωμένα, ιδανικά σε δάσος. Θέλω απλά να κοιμάμαι, να μην βλέπω πολύ κόσμο να έχει ησυχία και ιδανικά να έρθω σε επαφή με ζώα φάρμας. Να ταΐσω, να αρμέξω, να μαζέψω τσάι. Τέτοια πράγματα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν οδηγώ και αυτό νομίζω το δυσκολεύει πολύ.
Ψάχνω κάτι όχι πολύ μακριά από Αττική. Γενικά τις περιοχές εδώ δεν τις έχω γυρίσει γιατί μετακόμισα πρόσφατα στην Αθήνα.
Καμία ιδέα κανείς;
Ευχαριστώ.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.283
Καλησπέρα σας.

Έχω πάθει burnout και στην προσπάθειά μου να το παλέψω ψάχνω να βρω μέρος για μια ή δύο διανυκτερεύσεις κάπου ορεινά λίγο απομονωμένα, ιδανικά σε δάσος. Θέλω απλά να κοιμάμαι, να μην βλέπω πολύ κόσμο να έχει ησυχία και ιδανικά να έρθω σε επαφή με ζώα φάρμας. Να ταΐσω, να αρμέξω, να μαζέψω τσάι. Τέτοια πράγματα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν οδηγώ και αυτό νομίζω το δυσκολεύει πολύ.
Ψάχνω κάτι όχι πολύ μακριά από Αττική. Γενικά τις περιοχές εδώ δεν τις έχω γυρίσει γιατί μετακόμισα πρόσφατα στην Αθήνα.
Καμία ιδέα κανείς;
Ευχαριστώ.
εδώ έχουμε μονοήμερες,κάποιες μπορεί να γίνουν και διήμερες...


Ιδέες για μονοήμερες εκδρομές (από Αθήνα)
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Καλησπέρα σας.

Έχω πάθει burnout και στην προσπάθειά μου να το παλέψω ψάχνω να βρω μέρος για μια ή δύο διανυκτερεύσεις κάπου ορεινά λίγο απομονωμένα, ιδανικά σε δάσος. Θέλω απλά να κοιμάμαι, να μην βλέπω πολύ κόσμο να έχει ησυχία και ιδανικά να έρθω σε επαφή με ζώα φάρμας. Να ταΐσω, να αρμέξω, να μαζέψω τσάι. Τέτοια πράγματα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν οδηγώ και αυτό νομίζω το δυσκολεύει πολύ.
Ψάχνω κάτι όχι πολύ μακριά από Αττική. Γενικά τις περιοχές εδώ δεν τις έχω γυρίσει γιατί μετακόμισα πρόσφατα στην Αθήνα.
Καμία ιδέα κανείς;
Ευχαριστώ.
Στενη ευβοιας, παρε κτελ για Χαλκιδα κ απο εκει για Στενη, εχει και τον ωραιο ξενωνα Βασιλικη μεσα στο πρασινο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.532
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom