Γαλλία Προτάσεις για φαγητό και διασκέδαση στο Παρίσι

tripakias

Member
Μηνύματα
7.996
Likes
12.065
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Καλησπερα,ρωτησα σε αλλο θεμα αλλα επειδη δεν ειχα καποια απαντηση ας δοκιμασω εδω.... εχει καποιος αποψη σχετικα με το http://www.avenue-restaurant.com/ ?
Για να μη σου απανταει κανεις μαλλον δεν θα εχει κανεις γνωμη. Τελος παντων, εσυ γιατι εχεις φαει τετοιο σκαλωμα και θες να πας οπωσδηποτε σ' αυτο; Τοσα χαλια εστιατορια εχει το Παρισι γιατι σ'αυτο συγκεκριμενα;

Αυτες ειναι οι κανονικες μεριδες και γι' αυτο ολοι οι Γαλλοι ειναι στυλακια. Τι σαν τους Ελληνες που ολοι ειστε κοιλαραδες; (sic)
 

athinak

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Amsterdam
Για να μη σου απανταει κανεις μαλλον δεν θα εχει κανεις γνωμη. Τελος παντων, εσυ γιατι εχεις φαει τετοιο σκαλωμα και θες να πας οπωσδηποτε σ' αυτο; Τοσα χαλια εστιατορια εχει το Παρισι γιατι σ'αυτο συγκεκριμενα;



Αυτες ειναι οι κανονικες μεριδες και γι' αυτο ολοι οι Γαλλοι ειναι στυλακια. Τι σαν τους Ελληνες που ολοι ειστε κοιλαραδες; (sic)

Η απαντηση σου λοιπον,στο σκαλωμα μου,ειναι οτι ειναι χαλια οπως τοσα αλλα.
Ευχαριστώ για την διευκρινηση .
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.996
Likes
12.065
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Η απαντηση σου λοιπον,στο σκαλωμα μου,ειναι οτι ειναι χαλια οπως τοσα αλλα.
Ευχαριστώ για την διευκρινηση .
Δεν το ξερω ειναι η απαντηση μου.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Η απαντηση σου λοιπον,στο σκαλωμα μου,ειναι οτι ειναι χαλια οπως τοσα αλλα.
Ευχαριστώ για την διευκρινηση .
Πάντως, ανεξάρτητα από το καλαμπούρι μου στο πιο πάνω ποστ, είδα το βιντεάκι τους στην εισαγωγή στο σάιτ και - σαν βίντεο - μου άρεσε. Τα πιάτα φαίνονταν ενδιαφέροντα αλλά στις φωτογραφίες και στα βίντεο όλα ωραία φαίνονται! :)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Καλησπερα,ρωτησα σε αλλο θεμα αλλα επειδη δεν ειχα καποια απαντηση ας δοκιμασω εδω.... εχει καποιος αποψη σχετικα με το http://www.avenue-restaurant.com/ ?
Αν το βλέπω καλά πρέπει να έχω καθήσει μια φορά πριν μερικά χρόνια για καφέ/γλυκό (μετά από μια αποτυχημένη προσπάθεια για είσοδο σε μια έκθεση στο Grand Palais). Δε θυμάμαι τίποτα το ιδιαίτερο - ούτε θετικό ούτε αρνητικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.812
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom