Ryanair Προτεραιότητα και χειραποσκευες

bill10

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα ταξιδεύω για Αγγλία έχω προτεραιότητα και χειραποσκευες εγώ και η σύζυγός μου.Το θέμα είναι ότι τα παιδιά μου δεν τα έβαλα χειραποσκευες γιατί 2 μας έφταναν . Τώρα;;σε ποια σειρά θα πάω αφού δεν έχουν τα παιδιά και δεδομένου ότι δεν μπορεί να τα αφήσω μόνα στην άλλη σειρά που είναι χωρίς προτεραιότητα;;
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
917
Likes
8.348
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Καλησπέρα ταξιδεύω για Αγγλία έχω προτεραιότητα και χειραποσκευες εγώ και η σύζυγός μου.Το θέμα είναι ότι τα παιδιά μου δεν τα έβαλα χειραποσκευες γιατί 2 μας έφταναν . Τώρα;;σε ποια σειρά θα πάω αφού δεν έχουν τα παιδιά και δεδομένου ότι δεν μπορεί να τα αφήσω μόνα στην άλλη σειρά που είναι χωρίς προτεραιότητα;;
Εγώ ( με παρόμοιες με τις δικές σας συνθήκες) πριν από μια εβδομάδα ,την κόρη μου την πήρα μαζί μου και δεν είχαμε κάποιο πρόβλημα.
 
Last edited:

bill10

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Ευχαριστώ vasiliss για την ενημέρωση θα δω , γιατί έχω και ενδιάμεσα στάση στο γυρισμό . ευχαριστώ
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Θα πας στην σειρά με το priority. Ανήλικο παιδί δεν μπορεί να μείνει μόνο του ουτε να επιβιβαστεί μόνο του.
 

liakos2302

Member
Μηνύματα
8
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Σόφια
Ταξίδι-Όνειρο
Κολομβία
Εμείς ταξιδέψαμε με δύο ανήλικα τέκνα που δεν είχαν προτεραιότητα και εννοείται ότι επιβιβαστηκαμε από την πύλη που ήταν για priority.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom