Πολωνία Πρωτοχρονιά στην Κρακοβία

Bibi2018

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους σας και καλώς βρεθήκαμε.
Καλά ταξίδια σε όλους!
Θα επισκεφτώ την Κρακοβία την περίοδο των εορτών και θα ήθελα να μου πείτε αν γνωριζετε καποιο μερος για αλλαγή του χρονου!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.671
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλησπέρα σε όλους σας και καλώς βρεθήκαμε.
Καλά ταξίδια σε όλους!
Θα επισκεφτώ την Κρακοβία την περίοδο των εορτών και θα ήθελα να μου πείτε αν γνωριζετε καποιο μερος για αλλαγή του χρονου!
:welcome2:
 

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Morskie Oko
Πολύ ωραίος χώρος ειδικά αν κλείσετε στο υπόγειο που έχει και νερόμυλο. Στα συν ότι έχει ζωντανή μουσική που θα δώσει άλλο χρώμα στην βραδιά απλά θα πρέπει να τους ρωτήσετε γιατί όλα τα μαγαζιά αυτές τις ημέρες θα έχουν λογικά και εορταστικό μενού.(http://www.morskieoko.krakow.pl/home-en/)
 

Bibi2018

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Morskie Oko
Πολύ ωραίος χώρος ειδικά αν κλείσετε στο υπόγειο που έχει και νερόμυλο. Στα συν ότι έχει ζωντανή μουσική που θα δώσει άλλο χρώμα στην βραδιά απλά θα πρέπει να τους ρωτήσετε γιατί όλα τα μαγαζιά αυτές τις ημέρες θα έχουν λογικά και εορταστικό μενού.(http://www.morskieoko.krakow.pl/home-en/)
Ευχαριστω παρα πολυ! :) Δυστυχως το συγκεκριμενο ειναι full για Παραμονη Πρωτοχρονιας :/
 
Last edited:

vagar78

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
2.060
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αυτό άξιζε πολύ γιατι ειχε και ζωντανή μουσική, από εκεί και πέρα μπορείς να δεις κ το Pod wawelem και το CHIOPSKIE JADLO αλλά μόνο για φαγητο δεν έχουν μουσική από όσο θυμάμαι
 

Bibi2018

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Αυτό άξιζε πολύ γιατι ειχε και ζωντανή μουσική, από εκεί και πέρα μπορείς να δεις κ το Pod wawelem και το CHIOPSKIE JADLO αλλά μόνο για φαγητο δεν έχουν μουσική από όσο θυμάμαι
Σ ευχαριστω παρα πολυ. Θα τα ψαξω!!!! Να εισαι καλα!
 

ecg21

New Member
Μηνύματα
4
Likes
11
Γεία σε όλους.. Είμαι ο Μπάμπης κ χρειάζομαι μερικές πληροφορίες.. θα κάνω αλλαγή χρόνου στην Κρακοβία, ψάχνω για μαγαζί(θεωρητικά με φαγητό) για να περάσω την αλλαγή του χρόνου, θα είμαστε 3 φίλοι. Δεδομένου ότι, με όποιο μαγαζί έχω επικονωνήσει έχουν στάνταρ μενού τουάχιστον 80Ε κατά άτομο( ποσό που μου φαίνεται υπερβολικό ακόμη κ για την Αθήνα) αναρωτιέμαι εάν μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο μαγαζί ή να μου δώσει κάποια έξτρα πληροφορία!
Σας ευχαριστώ!!!
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.647
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Γεία σε όλους.. Είμαι ο Μπάμπης κ χρειάζομαι μερικές πληροφορίες.. θα κάνω αλλαγή χρόνου στην Κρακοβία, ψάχνω για μαγαζί(θεωρητικά με φαγητό) για να περάσω την αλλαγή του χρόνου, θα είμαστε 3 φίλοι. Δεδομένου ότι, με όποιο μαγαζί έχω επικονωνήσει έχουν στάνταρ μενού τουάχιστον 80Ε κατά άτομο( ποσό που μου φαίνεται υπερβολικό ακόμη κ για την Αθήνα) αναρωτιέμαι εάν μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιο μαγαζί ή να μου δώσει κάποια έξτρα πληροφορία!
Σας ευχαριστώ!!!
Για τσέκαρε αυτό:
Starka - Restaurant & Vodkas

Βρίσκεται στην εβραϊκή γειτονιά κοντά στα όρια της παλιάς πόλης.
 

ecg21

New Member
Μηνύματα
4
Likes
11
Για τσέκαρε αυτό:
Starka - Restaurant & Vodkas

Βρίσκεται στην εβραϊκή γειτονιά κοντά στα όρια της παλιάς πόλης.
gkalla Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου, είναι ένα απο τα μαγαζίά που έχω επικοινωνήσει ήδη. Δυστυχώς θα είναι κλειστό, όπως είδα στο site τους γενικότερα είναι κλειστοί σε διάφορες ας το πούμε αργίες κ σπεσιαλ μέρες . Σε ευχαριστώ κ πάλι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom