Ryanair Προβληματα με Ryanair

litsaki_tz

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ευχαριστω ολους για τη βοηθεια! Τελικα πηρα τηλεφωνο τη γραμμη εξυπηρετησης της ryainair, περιμενα 3 λεπτα αναμονη και μου αλλαξαν δωρεαν το mr. σε mrs.
 

anna87

Member
Μηνύματα
7
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Γεια σας παιδια...Δυστυχως μετα απο τοσες πτησεις που εχω κανει με rayanair ηρθε και η δικια μου σειρα σημερα να κανω το λαθος. Εβαλα δυο φορες το μικρο μ ονομα δηλαδη ονομα αννα επιθετο αννα...οτι να ναι...Επαθα το γνωστο εγκεφαλικο που πολλοι εχουν παθει απο εδω και αυριο θα παρω τηλ να δω τι μπορει να γινει. Ξερει κανεις αν σε αυτη τη περιπτωση την γλιτωνεις φθηνα η θα κανουν φτερα τα 110 ευρουλακια που ειναι το κοστος αλλαγης ονοματος???
 
Last edited by a moderator:

litsaki_tz

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο-Άμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΜΕΡΙΚΗ
Δοκιμασες να τους τηλεφωνησεις; ή να το αλλάξεις online; εχω την εντυπωση πως αν η αλλαγη ειναι μεσα στο πρωτο 24ωρο της κρατησης δεν σε χρεωνουν...
 
Last edited by a moderator:

anna87

Member
Μηνύματα
7
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Προσπαθησα πηγα MANAGE MY BOOKING...CHANGE NAME ... αλλα δυστυχως εχει χρεωση,
τηλ δεν πηρα γιατι ηταν περασμενη η ωρα αυριο πρωι πρωι...
 
Last edited by a moderator:

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Νομίζω ότι έχω διαβάσει για παρόμοια περίπτωση ατόμου που δεν το χρεώσανε.
 

anna87

Member
Μηνύματα
7
Likes
27
Ταξίδι-Όνειρο
περου
Νομίζω ότι έχω διαβάσει για παρόμοια περίπτωση ατόμου που δεν το χρεώσανε.
λοιπον παιδια για να ξερετε σε περιπτωση που συμβει και σε καποιον αλλο...και σε αυτην την περιπτωση διορθωνεται το θεμα με ενα τηλ στην rayanair χωρις επιπλεον χρεωση......
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
λοιπον παιδια για να ξερετε σε περιπτωση που συμβει και σε καποιον αλλο...και σε αυτην την περιπτωση διορθωνεται το θεμα με ενα τηλ στην rayanair χωρις επιπλεον χρεωση......
:clap: ευχαριστούμε!! για την ενημέρωση!
 
Μηνύματα
14
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕΞΙΚΟ
Θέλω να πάρω στην χειραποσκευή μου την κεντρική μονάδα του υπολογιστή μου άλλα δεν ξέρω αν επιτρέπεται. Στις πληροφορίες το μόνο που αναγράφετε είναι πως στις αποσκευές δεν θα πρέπει να συμπεριλάβετε. 'Ομως πουθενά δεν αναφέρεται αν επιτρέπεται να συμπεριλαμβάνετε στην χειραποσκευή . Στα κιλά είμαι οκ πάντως . Τηλεφώνησα στο Μακεδονία αλλά κανείς δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με αυτό !!! Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι ; Ευχαριστώ :)
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Θέλω να πάρω στην χειραποσκευή μου την κεντρική μονάδα του υπολογιστή μου άλλα δεν ξέρω αν επιτρέπεται. Στις πληροφορίες το μόνο που αναγράφετε είναι πως στις αποσκευές δεν θα πρέπει να συμπεριλάβετε. 'Ομως πουθενά δεν αναφέρεται αν επιτρέπεται να συμπεριλαμβάνετε στην χειραποσκευή . Στα κιλά είμαι οκ πάντως . Τηλεφώνησα στο Μακεδονία αλλά κανείς δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με αυτό !!! Μήπως γνωρίζει κανείς κάτι ; Ευχαριστώ :)
Για που πετας?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom