Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

pepakos

Member
Μηνύματα
195
Likes
489
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Νομίζω παίζει ρόλο η βαθμίδα.
Εγώ, ως silver, πήρα κανονικά τα 500 μίλια των γενεθλίων τον Μάρτιο.
Η σύζυγος, που δεν είναι silver, δεν πήρε τίποτα τον Απρίλιο.
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
302
Likes
894
Επόμενο Ταξίδι
Πίζα - Φλωρεντία
Νομίζω παίζει ρόλο η βαθμίδα.
Εγώ, ως silver, πήρα κανονικά τα 500 μίλια των γενεθλίων τον Μάρτιο.
Η σύζυγος, που δεν είναι silver, δεν πήρε τίποτα τον Απρίλιο.
Άρα εγώ που είμαι blue και σήμερα έχω γενέθλια να μην περιμένω τίποτα:rolleyes-80:
 

giota235

Member
Μηνύματα
165
Likes
416
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Κι εγώ πήρα πριν από μια εβδομάδα, είμαι silver
 

andpsy

Member
Μηνύματα
302
Likes
713
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια, Σαν Μαρίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νότια Αμερική / Ισλανδία
Ούτε εγω εχω πάρει μίλια για τα γενέθλια μου σαν blue, φέτος ειμαι Silver, θα δειξει σε κανα δυο βδομάδες.

Πόσα δίνουν;
 
Last edited:

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.478
Likes
4.525
Παρατήρησα και παλαιότερα ότι για συγκεκριμένες πτήσεις της Αιγαίου κατά τη διαδικασία της κράτησης δε μου βγάζει πόσα μίλια θα λάβω. Είναι κάποιο bug? Υπάρχει άλλος τρόπος να το δω?
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
844
Likes
11.138
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Παρατήρησα και παλαιότερα ότι για συγκεκριμένες πτήσεις της Αιγαίου κατά τη διαδικασία της κράτησης δε μου βγάζει πόσα μίλια θα λάβω. Είναι κάποιο bug? Υπάρχει άλλος τρόπος να το δω?
Δοκίμασε αυτό

owenrudge.net - Utility Base - Star Alliance Mileage Earnings Calculator
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.674
Likes
5.944
Παρατήρησα και παλαιότερα ότι για συγκεκριμένες πτήσεις της Αιγαίου κατά τη διαδικασία της κράτησης δε μου βγάζει πόσα μίλια θα λάβω. Είναι κάποιο bug? Υπάρχει άλλος τρόπος να το δω?
θα μπορούσες να το πεις μπαγκ. Περίμενε να περάσει το προμο αυτών των ήμερων και δεστο με την διαχείριση πτήσης. Κάνε πως θέλεις να αλλάξεις ημερομηνία και θα σου βγάλει και τα μίλια στην καινούρια πτήση που υποθετικά θα επιλέξεις. Αν έχεις στάτους θα σου προσθέσει και το επιπλέον ποσοστό των μιλίων.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.552
Likes
29.540
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
7/5 ναι, 12 και 15/5 όχι. Πάνε και αυτά. Καμία ανακοίνωση. Εκτος και αν με την αναβάθμιση των συστημάτων τους έγινε κάτι.
Για πτήση 17/5 ούτε σε μένα περάστηκαν τα μίλια - τους πήρα τηλέφωνο και όντως είχε γίνει μισή η καταχώρηση. Μετά τα πέρασαν κανονικά. Δεν κόπηκε.
 

Dr Snoopy

Member
Μηνύματα
844
Likes
11.138
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία
Thanks, αλλά δεν ξέρω την κατηγορία ναύλου.
Οι πληροφορίες που έχω είναι ημερομηνία, δρομολόγιο και ψάχνω τα μίλια για flex και comfort flex (όλα Aegean)
Κάνεις την κράτηση που θέλεις και πριν πατήσεις το συνέχεια πηγαίνεις πάνω δεξιά στο καλάθι αγοράς,εκεί φαίνεται η κατηγορία ναύλου
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.444
Μηνύματα
892.735
Μέλη
39.088
Νεότερο μέλος
MotherofDragons

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom