Τσεχική Δημοκρατία Πτήσεις για Πράγα;

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Στη σελιδα της aegean για 2 ατομα θεσνικη-πράγα... 689,92 ευρω, για την δευτερη βδομαδα του πασχα. Γενικα ψαχνω για αναχωρηση 4-6 μαιου κ επιστροφη το πολυ 12 μαιου.
H τιμή με WΙΖΖ είναι κοντά στα 100 ευρώ με επιστροφή, νομίζω ότι είναι άπαιχτη.
Δες στο skyscanner και Θεσσαλονίκη Βιέννη, που είναι πιο κοντά. Πάντως, τόσες μέρες Πράγα θα βαρεθείτε, είναι καλή ευκαιρία να "σπάσετε" λίγο το ταξίδι σε 2 πόλεις/
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
H τιμή με WΙΖΖ είναι κοντά στα 100 ευρώ με επιστροφή, νομίζω ότι είναι άπαιχτη.
Δες στο skyscanner και Θεσσαλονίκη Βιέννη, που είναι πιο κοντά. Πάντως, τόσες μέρες Πράγα θα βαρεθείτε, είναι καλή ευκαιρία να "σπάσετε" λίγο το ταξίδι σε 2 πόλεις/
skg- vie στο σκυσκαννερ μου το δινει 500 ευρω για 2 ατομα... μαλλον θα προτιμησω wizz κι αντι για πραγα, με το τρενο, θα παμε βιεννη. (αν κ τα ξενοδοχεια στο κεντρο ειναι φωτια!!)
 

Eleannidi

Member
Μηνύματα
46
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
ποιός ξέρει πού...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Εγώ έκλεισα για Πράγα 16-20.04 με Aegean με 145€. Τά έκλεισα με προσφορά κατά τα τέλη Γενάρη. Τώρα τρέχει μια προσφορά της Aegean για Πράγα, Βιέννη, Βουδαπέστη αλλά μονο 15% έκπτωση οπότε δεν την κόβω και πολύ συμφέρουσα. Απλά πρέπει να το ψάχνεις καιρό και να είσαι σχετικά ευέλικτος με τις ημ/νίες.
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Γειά σας παιδιά!!
Σκεφτόμαστε με το σύντροφό μου να ταξιδέψουμε Πράγα το Μάρτιο. Βρήκα απευθείας της Olympic air με 232 πήγαινε έλα κ τα 2 άτομα, είναι καλά?? Χώρια 20 ευρώ μια βαλίτσα. Φυσικά δε μπορώ να κλείσω από τώρα. Κανα 2μηνο πριν πάμε θα τα κλείσουμε, απλά ψαχνόμαστε από τώρα πολύ.
Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.141
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αμα δεν τα κλεισεις απο τωρα ειναι ασκοπο να ψαχνεις γιατι οι τιμες το Γεναρη πιθανοτατα δεν θα εχουν καμια σχεση με τις τωρινες.
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Φυσικά και το γνωρίζω, άλλωστε έχω ψάξει εισητήρια με πολλές πιθανές ημερομηνίες για να καταλάβω τη διαφορά των τιμών. Απλά θα ήθελα να ξέρω αν αυτή η τιμή θεωρείται καλή ή όχι. Η έρευνα κι η ενημέρωση δεν έβλαψε κανέναν :)
Υπάρχει η πιθανότητα τελικά να κλείσουμε από τώρα αλλά μικρή.
 

greg_thess

Member
Μηνύματα
993
Likes
547
Μέχρι τότε σίγουρα θα ξαναβγάλει η Aegean προσφορά..ειδικά αν δεν θέλεις 25η Μαρτίου μπορεί να είναι στα ίδια επίπεδα.Γενάρη ίσως όντως να είναι αργά αλλά μπορείς να ξαναδείς κατά το Νοέμβρη,Δεκέμβρη ή όποτε τέλος πάντων έχει ξανά προσφορά.Μπορείς να γραφτείς και στο newsletter τους αν δεν το έχεις ήδη κάνει.
 

rulakigo

Member
Μηνύματα
200
Likes
78
Επόμενο Ταξίδι
Vienna
Ταξίδι-Όνειρο
Αγία Πετρούπολη,Ρωσσία
Ευχαριστώ πολύ!! Με βόλευε να φύγω από Θεσαλονίκη περισσότερο και όχι από Αθήνα, αλλά βλέπω δεν υπάρχει απευθείας πτήση Θεσσαλονίκη - Πράγα. Κρίμα.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom